REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Amazon pokaże "Night Sky" z Adamczykiem, a "Stranger Things" rozsadzi Netfliksa. Seriale, które musisz obejrzeć w maju

Jakie seriale oglądać w maju na platformach VOD? Premier i wyczekiwanych powrotów w przyszłym miesiącu nie zabraknie. Piotr Adamczyk pokaże nam "Night Sky", a dzieciaki z Hawking ponownie zabiorą w nostalgiczną podróż po świecie "Stranger Things". Nowości na Netfliksie, HBO Max, Amazon Prime Video i Playerze zapewnią nam rozrywkę na cały miesiąc.

02.05.2022
16:22
stranger things netflix premiery seriale maj
REKLAMA

W maju nie zabraknie serialowych nowości. Już za chwilę na Netfliksie pojawi się komediowy "Pentawerat", a niedługo potem HBO Max zabierze nas na "Schody". Jakby debiutujących tytułów było mało, to w nadchodzących tygodniach przyjdzie nam też zobaczyć Piotra Adamczyka w nowym zagranicznym tytule. A to przecież dopiero wierzchołek góry lodowej. Jakie seriale oglądać w maju 2022? Sprawdziliśmy to.

REKLAMA

Seriale: maj 2022 - najciekawsze premiery:

Prócz wielu interesujących nowości w maju na platformach VOD nie zabraknie również wyczekiwanych powrotów. "Nieobecni" zawitają na Playera z 2. sezonem, a dzieciaki z Hawkins rozniosą Netfliksa pierwszymi odcinkami czwartej odsłony "Stranger Things". Seriale na maj 2022 - nasza lista.

Pentawerat

Pentawerat - Netflix - premiery - maj 2022

O tytułowym Pentaweracie nie mówi się głośno. To tajemnicza organizacja, która rządzi światem. Mogła się ona narodzić tylko w głowie Mike'a Myersa. Zapomniany już nieco geniusz komedii powraca z własnym serialem. Jest nie tylko jego twórcą, ale też w nim zagrał. Czy komik wciąż ma to coś, czym rozbawi nas jak za czasów "Austina Powersa"? Przekonamy się już 5 maja na Netfliksie.

Premiera: 5 maja na Netfliksie.

Schody

W maju nie możecie przegapić też nowego serialu. od HBO Max. "Schody" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Czy śmierć żony znanego pisarza była wypadkiem? Kobieta spadła ze schodów, sprawa wydaje się jasna. Policja drąży jednak temat i zaczyna mieć coraz bardziej uzasadnione wątpliwości. Napięcie nie pozwoli wam oderwać się od ekranu. Zadbają o to Colin Firth i Toni Collette.

Premiera: 6 maja na HBO Max.

Nieobecni: Sezon 2

Nieobecni: Sezon 2 - Player - premiery - maj 2022

Podobał wam się 1. sezon "Nieobecnych"? Serial w maju wróci na Playera z drugą odsłoną. Tym razem fabuła skupiać się będzie na losach komisarz Elżbiety Zawady, która spróbuje odnaleźć zaginioną przed 15 laty córkę. Czy jej się uda? O tym dopiero się przekonamy, ale już możemy być pewni, że emocji nie zabraknie.

Premiera: 10 maja na Playerze.

Wąż z Essex

"Wąż z Essex" to również majowy serial, którego nie warto pominąć. Na Apple TV+ zmierza adaptacja książki Sary Perry z gwiazdorską obsadą. W głównych rolach zobaczymy tu znaną z "Homeland" Claire Danes i Toma "Lokiego" Hiddlestona. Opowieść skupia się na losach młodej wdowy, która opuszcza Londyn i przeprowadza się na wieś. W Aldwinter krąży legenda o mieszkającej w okolicy pradawnej bestii pożerającej ludzi. Główna bohaterka uważa jednak, że to nieodkryty do tej pory gatunek zwierzęcia.

Premiera: 13 maja na Apple TV+.

Night Sky - Amazon Prime Video - premiery - maj 2022

Papież Polak? Nie. To dresiarz z Marvela. Po występie w "Hawkey'u" Piotr Adamczyk stał się naszą dumą narodową. A teraz zobaczymy go w kolejnym już zagranicznym serialu. Pojawi się bowiem w maju w "Night Sky" od Amazon Prime Video.

Premiera: 20 maja na Amazon Prime Video.

Stranger Things: Sezon 4A

Jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali w maju jest "Stranger Things" Na powrót hitu Netfliksa musieliśmy czekać zdecydowanie zbyt długo. Z tego względu hype ciągle wzrastał. Czy twórcom serialu uda się i tym razem trafić w gusta fanów? Nie mają łatwego zadania, ale pierwsze odcinki czwartej odsłony produkcji zapowiadają się wyśmienicie. Pierwsze odcinki 4. sezonu "Stranger Things" już 27 maja na Netflix Polska.

Premiera: 27 maja na Netfliksie.

REKLAMA

Seriale na maj 2022 - premiery, których nie można przegapić

Wśród serialowych premier na maj 2022 nie brakuje gorących nowości, ani wyczekiwanych powrotów. Platformy VOD dołożyły wszelkich starań, abyśmy nie mogli narzekać na nudę. Netflix zacznie od "Pentaweratu" i skończy na 4. sezonie "Stranger Things". Ale nie tylko on ma coś do powiedzenia. "Night Sky" z Piotrem Adamczykiem od Amazon Prime Video również jest tytułem, którego nie można przegapić. Odcinkowych produkcji do oglądania w najbliższym czasie nam nie zabraknie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA