REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Włączasz trailer nowego serialu Amazona, a tam Piotr Adamczyk. Zagrał u boku gwiazd Hollywoodu

"Night Sky" to nadchodzący serial science-fiction Amazona, w którym zagrają zdobywcy Oscarów Sissy Spacek i J.K. Simmons oraz polski aktor Piotr Adamczyk. Hollywood polubiło naszego rodaka, bo to już kolejna superprodukcja z jego udziałem. W nowym zwiastunie pojawia się przez chwilę, ale w serialu ma go być znacznie więcej.

23.04.2022
17:24
piotr adamczyk serial amazon pime video night sky trailer
REKLAMA

Piotr Adamczyk przed zagraniem w serialu Amazona pojawił się u konkurencji: Apple TV+ i Disney+. Na pierwszej platformie wystąpił w "For All Mankind" - oczywiście Rosjanina. Na drugiej wcielił się w jednego z dresiarzy w serialu "Hawkeye" z uniwersum MCU. Nie był nawet na drugim planie, ale nie był też statystą. Mogliśmy go oglądać przez cały pierwszy sezon superbohaterskiego serialu. I kto wie, może pojawi się w kontynuacji. Tymczasem już w maju zobaczymy w serwisie Prime Video.

REKLAMA

Piotr Adamczyk zagrał w serialu "Night Sky". Pojawia się w zwiastunie superprodukcji Amazon Prime Video

"Night Sky" to serial science-fiction, w którym starsza para (Sissy Spacek i J.K. Simmons) odkrywa zakopany w ziemi portal do opuszczonej planety. Swój sekret utrzymywali przez wiele lat w szopie. Jednak w ich życiu pojawia się młody mężczyzna (Chai Hansen) i psuje im kosmiczną sielankę, a z portalem zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Showrunnerem serialu jest Daniel C. Connolly ("Syn", "Colony").

W zwiastunie serialu Piotr Adamczyk pojawia się w okolicach pierwszej minuty i 16. sekundy. Serwis IMDb podaje, że polski aktor zagra w 4 z 8 odcinków tajemniczą postać "Actor". Nie wiadomo, czy to jego ksywa, czy nazwa profesji, ale przekonamy się o tym już niedługo. Wygląda jednak na to, że tym razem nie będzie grać nikogo z twardym rosyjskim akcentem.

REKLAMA

"Zagrać z Sissy Spacek i J.K. Simmonsem gdzieś tam daleko…". Musiałem chyba kiedyś poprosić o to złotą rybkę, bo się spełniło? Cieszę się jak dziecko, że mogę podzielić się z Wami zwiastunem nowego serialu "Night Sky". Światowa premiera wszystkich ośmiu odcinków tylko na Prime Video w piątek 20 maja

– napisał Piotr Adamczyk na Instagramie.

Serial "Night Sky" z Piotrem Adamczykiem będzie mieć premierę 20 maja na Amazon Prime Video.

* zdjęcie główne: kadry z serialu "Night Sky" / Amazon

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA