REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

„Sex Education” wraca z 2. sezonem. Mamy pierwszy zwiastun nowych odcinków

„Sex Education” wraca z nowymi odcinkami. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu popularnego serialu Netfliksa.

07.01.2020
16:49
Sex Education - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Sex Education” to nie tylko jedna z najchętniej oglądanych przez Polaków produkcji serialowych Netfliksa, ale także jeden z najlepiej ocenianych seriali młodzieżowych. Tak przynajmniej mówią dane zebrane przez agregatory ocen, jak IMDB czy Filmweb.

Swego czasu platforma chwaliła się także, że premierowe odcinki 1. sezonu widziano ponad 40 mln razy. Nic więc dziwnego, że Netflix poczuł wiar w żaglach i zdecydował się zamówić 2. sezon serialu.

Nowe odcinki wrócą na ekrany już 17 stycznia.

Patrząc po opublikowanym właśnie zwiastunie 2. sezonu, znów czeka nas nie lada jazda bez trzymanki. Wystarczy powiedzieć, że Matka Otisa przeprowadzi w szkole otwartą pogadankę o seksie, co niejako uderzy w biznes jej syna, do Maeve przyjedzie dawno nie widziana matka, a po szkole zaczną paradować nowi uczniowie, których pojawienie się może wywołać nie lada skandal w życiu bohaterów.

„Sex Education” urzekało mieszanką powagi i humoru, oswajając widzów (oraz samych bohaterów) z tematami związanymi z dorastaniem oraz odpowiedzialnością seksualną. Produkcja przyciągała wyrazistymi, charakternymi bohaterami oraz zabawnymi perypetiami, z którymi łatwo było się utożsamić. Zwiastun nowych odcinków pokazuje, że nic się w tej materii nie zmieniło.

Sex Education - kadr z serialu class="wp-image-362304"

Serial nadal będzie zatem edukować i rozbawiać, choć być może nieco bardziej niż dotychczas postawi na aspekty miłosnej teen-dramy. Nie da się jednak ukryć, że już w zwiastunie słychać wyraziste dialogi oraz celne one-linery mogące działać jak ukojenie dla skołowanego umysłu odbiorcy.

„Seks nas nie prostuje, więc jak możesz być skrzywiona?” - słyszymy chociażby z ust matki Otisa w krótkim materiale.

REKLAMA

Zwiastun zapowiada kolejną porcję świetnej zabawy.

2. sezon serialu „Sex Education” zadebiutuje na platformie Netflix już 17 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA