REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Chusteczki w dłoń, będziemy się żegnać. Mamy zapowiedź finałowego sezonu uwielbianego serialu Netfliksa

Zwiastun 4. sezonu "Sex Education" - finałowej serii znakomitej produkcji Netfliksa - nareszcie trafił do sieci. Przyszedł czas, by pożegnać ekipę z Moordale.

12.09.2023
15:43
sex education sezon 4 zwiastun trailer kiedy premiera netflix
REKLAMA

"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych seriali Netfliksa. Niestety, już na początku tego roku pojawiły się pogłoski, jakoby przyszłość produkcji stanęła pod znakiem zapytania. Niedawno obawy fanów się potwierdziły. 4. sezon hitu będzie zarazem finałem całej opowieści. Przy okazji zafunduje nam sporo zmian: bohaterowie nie będą już licealistami, a studentami. Spotkamy ich ponownie w pierwszym dniu nauki na Cavendish Sixth Form College.

REKLAMA

Sex Education, sezon 4. - zwiastun serialu Netfliksa

Sex Education 4

Co wiemy o nadchodzącym zakończeniu? Ostatni odcinek serialu będzie trwać aż 83 minuty. Twórcy obiecują fanom odsłonę pełną nowych seksualnych (i nie tylko) doświadczeń, rozwoju osobistego, miłości, śmiechu, łez, przyjaźni i jeszcze więcej zachwycających stylizacji z garderoby Erica. Jean wraca do sesji terapeutycznych, choć tym razem z nowym szefostwem (Hannah Gadsby), Adam pracuje na farmie, a Aimee poznaje siłę swoich zdolności artystycznych. Tymczasem Maeve wraca do Moordale na pierwszą prawdziwą randkę z Otisem.

O Sex Education pisaliśmy już sporo:

Po zamknięciu liceum Moordale Otis i Eric muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości — w Cavendish Sixth Form College. Otis denerwuje się perspektywą założenia nowej kliniki, a Eric modli się, aby znów nie dołączyli do przegrywów. Ale w Cavendish wszyscy uczniowie z Moordale przeżywają szok kulturowy — sądzili, że to oni są postępowi, tymczasem ta szkoła to zupełnie inny poziom. Codziennie na dziedzińcu ćwiczy się jogę, na topie jest zrównoważony rozwój, a najpopularniejsi uczniowie to ci… mili?! Viv jest w szoku po zderzeniu z nowym podejściem, w którym to uczniowie mają decydujący głos i nie ma wyścigu szczurów. Jackson z kolei nie może zapomnieć o Cal. Aimee próbuje czegoś nowego, decydując się na egzaminy ze sztuki, a Adam zastanawia się, czy tradycyjna edukacja jest dla niego. Tymczasem Maeve realizuje swoje marzenia na prestiżowym Wallace University, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy. Otis wciąż do niej wzdycha, przy okazji mierząc się z nowymi wyzwaniami: już nie jest jedynym dzieckiem w domu ani jedynym terapeutą w kampusie…

- czytamy w oficjalnym opisie.

Przypomnę, że w 2022 r. serial zdobył nagrodę główną dla najlepszej produkcji komediowej (za trzeci sezon), podczas pięćdziesiątej jubileuszowej uroczystości rozdania nagród Emmy. Przedostatnia odsłona uzyskała 66,6 mln wyświetleń w ciągu pierwszych 91 dni od premiery.

Do znanej obsady dołączą: zdobywca nagrody Emmy i gwiazda "Schitt's Creek", Dan Levy, Hannah Gadsby, Thaddea Graham ("Doctor Who"), Lisa McGrillis ("Somewhere Boy"), Marie Reuther, aktorka i modelka Jodie Turner Smith, komik Eshaan Akbar oraz Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James, Reda Elazouar, Bella Maclean i Imani Yahshua.

Sex Education 4: premiera na Netfliksie już 21 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA