REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix będzie uczył nas... jak TO się robi. Zwiastun serialu „Sex Education”

Netflix serialami młodzieżowymi stoi. Ta prawda znana jest każdemu, kto nałogowo ogląda produkcje największego serwisu VOD. Najnowszym serialem opowiadającym o seksualnym dojrzewaniu nastolatków będzie „Sex Education”, którego zwiastun właśnie trafił na YouTube'a.

02.01.2019
19:59
sex education zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie to pierwszy raz, gdy na Netfliksie pojawia się serial poświęcony tej tematyce. Od pewnego czasu jest głośno o „Big Mouth”, prowokacyjnej animacji, której bohaterami są młodzi i dojrzewający Amerykanie. Produkcja doczekała się w zeszłym roku 2. sezonu, a już zapowiedziano kolejną odsłonę. Czy zbliżająca się wielkimi krokami nowość, czyli „Sex Education”, ma szansę dorównać popularności starszej produkcji?

Nowy serial Netfliksa opowiada o losach Otisa Milburna. Chłopak mieszka ze swoją matką-seksuolożką. Nie jest ani popularny, ani szczególnie przebojowy w relacjach ze swoimi rówieśnikami. Ciągłe dyskusje na temat seksu, w które nieśmiałego Otisa wciąga jego rodzicielka, tylko dodatkowo peszą chłopaka. Sytuacja zmienia się, gdy jego koledzy ze szkoły dowiadują się, że od dzieciństwa oglądał filmy dla dorosłych i wie więcej na temat seksu niż ktokolwiek inny. Za namową najlepszego przyjaciela Erica i poznanej na początku nowego roku Maeve Otis postanawia rozpocząć konspiracyjne spotkania terapeutyczne dla rówieśników.

Sex Education zwiastun - kiedy premiera na Netfliksie?

Nowy serial Netfliksa ma być z jednej strony komedią w brytyjskim stylu, zapisem pierwszych miłości nastolatków oraz opowieścią o wchodzeniu w dorosłość. Można się więc spodziewać elementów „Big Mouth” czy „13 powodów”. „Sex Education” ma się jednak odróżniać od nich podejściem do seksu jako łatwej i bezstresowej rzeczy, którą nastolatki robią bez kłopotu (tu kłania się „Atypowy”!). Można też mieć nadzieję, że serial wyróżni się z tłumu nieco ironicznym humorem.

W obsadzie produkcji pojawili się przede wszystkim aktorzy młodego pokolenia. W głównego bohatera serialu wcielił się Asa Butterfield, którego kariera rozpoczęła się w 2008 roku, dzięki występowi w „Chłopcu w pasiastej piżamie”. Oprócz niego na ekranie pojawią się Ncuti Gatwa, Connor Swindels i Kedar Williams-Stirling. Jean, czyli matkę Otisa, zagra za to znana z „Z archiwum X” oraz „Hannibala” Gillian Anderson. Showrunnerką i pomysłodawczynią produkcji Netfliksa jest Laurie Nunn.

„Sex Education” trafi do serwisu Netflix 11 stycznia 2019 roku.

sex education trailer
REKLAMA

_________________________________________________________________________________________

Dziękujemy, że wpadłeś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA