REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Benicio del Toro i Josh Brolin idą na wojnę z kartelem. Sicario 2: Soldado – zwiastun

W sieci pojawił się oficjalny trailer kontynuacji filmu o wojnie narkotykowej na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Sicario 2: Soldado to pełna eskalacja konfliktu CIA z przestępcami. Agenci muszą zmierzyć się z nowym bossem kartelu, który sprzedaje także broń terrorystom.

20.03.2018
9:55
Sicario 2: Soldado zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

W filmie Sicario dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca agentów CIA na granicy USA i Meksyku. Kate Macer została wyznaczona do akcji, polegającej na pojmaniu narkotykowego barona. Z czasem operacja zaczęła przekraczać granice prawa, zamieniając tajne służby w zwykłych przestępców. Jak się okazało, cel misji był zupełnie inny, niż bohaterka przypuszczała. Macer odeszła z pracy w CIA, które nie porzuciło swych brutalnych metod.

W Sicario 2: Soldado zobaczymy następny etap wojny z kartelem narkotykowym.

Tym razem celem służb będzie Carlos Reyes, który oprócz handlem nielegalnymi substancjami, zajmuje się przemytem broni dla organizacji terrorystycznych. W oficjalnym zwiastunie filmu widzimy Alejandro i Matta, którzy wracają na dobrze znane sobie tereny. Tym razem nie ma już żadnych zasad; by dojść do narkotykowego barona, agenci decydują się na porwanie jego córki.

Rzecz jasna, kartel stanie do walki, angażując przy tym wszystkie swoje siły. Pentagon także nie szczędzi środków i wysyła do Meksyku ciężkie uzbrojenie. Filmik zwiastuje kolejne efektowne sceny strzelanin, pościgów i wybuchów, które mogą oznaczać tylko pełną eskalację wojny z przestępcami.

Sicario 2: Soldado zwiastun class="wp-image-144639"

Sicario 2: Soldado – kogo zobaczymy w filmie?

W sequelu zobaczymy kilka twarzy znanych z pierwszej części filmu. W role Alejandro i Matta ponownie wcielą się odpowiednio Benicio Del Toro i Josh Brolin. Ze starych znajomych pojawi się także Jeffrey Donovan, który znowu przyjął rolę Steve’a Forsinga. Ponadto w filmie zagrają także Catherine Keener (Wszystko za życie, Uciekaj!), Matthew Modine (Full Metal Jacket, Stranger Things) czy Isabela Moner (Transformers: Ostatni Rycerz).

REKLAMA

Na stanowisku reżysera Denisa Villeneuve zastąpił Stefano Sollima, odpowiedzialny za seriale Gomorra i Suburra. Scenariusz ponownie przygotował Taylor Sheridan.

Polską premierę filmu przewidziano na 20 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA