REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

"Skazana": sezon 4. nie w Playerze. Kiedy premiera, gdzie obejrzeć finał i ile odcinków będzie liczyć?

4. sezon serialu „Skazana” - wielkiego polskiego hitu - będzie mieć swoją premierę już w tym miesiącu. Wiemy już na pewno, że tym razem nowa (i ostatnia) odsłona nie pojawi się w Playerze, choć dotychczas tak właśnie było. Kiedy i gdzie będziemy mogli obejrzeć zwieńczenie opowieści o Alicji Mazur z Agatą Kuleszą w głównej roli?

03.06.2024
9:59
skazana sezon 4 kiedy premiera gdzie obejrzeć max player
REKLAMA

Informacja, że 4. sezon uwielbianej „Skazanej” zadebiutuje już w czerwcu, dla wielu osób okazała się wielkim zaskoczeniem. Premiera poprzedniej serii miała przecież miejsce zaledwie pół roku temu - podobnie jak wszystkie poprzednie odsłony trafiła do Playera w okresie jesienno-zimowym. Zakończenie serialu będziemy zatem mogli obejrzeć znacznie wcześniej, niż można się było spodziewać. Co więcej, pojawi się ono na innej platformie.

Przypomnę, że „Skazana” śledzi losy niesłusznie skazanej za morderstwo byłej sędzi, odnoszącej imponujące sukcesy Alicji Mazur (Agata Kulesza). Bohaterka odsiaduje wyrok w zakładzie karnym dla kobiet - musi nauczyć się żyć w nowych, ponurych realiach. I przetrwać wśród osób, na które sama wydała niegdyś wyrok.

REKLAMA

Skazana: sezon 4. Kiedy premiera i gdzie obejrzeć finał serialu?

Polskie seriale Playera, które można było zobaczyć tylko tam, lada moment wpadną na HBO Max (przykładowo - jeden z nich znajdziecie tutaj) - i od tej pory wszystkie najnowsze produkcje TVN Warner Bros. będą trafiać właśnie tam. Nie inaczej będzie w przypadku „Skazanej”. Już 11 czerwca platforma HBO Max zostanie przemianowana na po prostu Max i właśnie tego samego dnia premierowy epizod epilogu serialu trafi do jej biblioteki.

Tym samym będzie to pierwsza polska oryginalna premiera, jaka trafi do nowego serwisu, otwierając tym samym nowy rozdział w historii streamingu TVN Warner Bros. Discovery. A dzięki obecności serialu na platformie Max, dostęp do produkcji będą mieli użytkownicy nie w tylko w Polsce. Obecnie trwają prace nad ponad 15 produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Skazana 4: ile odcinków?

Nowa odsłona będzie liczyć 4 odcinki. A kiedy będą się pojawiać? Pierwszy epizod finałowego sezonu zadebiutuje w Max we wtorek 11 czerwca. Drugi będzie można obejrzeć już w piątek 14 czerwca, trzeci 21 czerwca, a czwarty 28 czerwca.

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej. Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu.

Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję. Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia to wykorzystać, żeby doprowadzić do skazania Alicji.

- głosi oficjalny opis 4. sezonu "Skazanej".
REKLAMA

Czytaj więcej o nowych filmach i serialach w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA