REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz nową zapowiedź „Smętarza dla zwierzaków”

Ekranizacji prozy Stephena Kinga było już co niemiara. Na ekrany wkroczy także nowa wersja „Smętarza dla zwierzaków” - udostępniono spot telewizyjny filmu.

18.01.2019
20:53
smętarz dla zwierzaków stephen king
REKLAMA
REKLAMA

Będzie to już drugi obraz oparty na książce mistrza grozy z 1983 roku. Spisaną przez Kinga opowieść pierwsza na wielki ekran przeniosła Mary Lambert w 1989 roku. Po trzech latach film doczekał się kontynuacji, za którą odpowiadała ta sama reżyserka.

Tym razem nie jest już ona zaangażowana w produkcję, gdyż za tą odpowiadają Kevin Kolsch oraz Dennis Widmyer, mający na koncie wspólnie zrealizowane „Gwiazdy w oczach” oraz „Holidays”. Udostępniony już został pełny zwiastun filmu, ale teraz możemy również zobaczyć obfitujący w trochę świeżego materiału, dynamicznie zmontowany spot telewizyjny.

„Smętarz dla zwierzaków” - zapowiedź:

Dr. Louis Creed (Jason Clarke) przeprowadza się razem ze swoją żoną Rachel (Amy Seimetz) oraz dwójką małych dzieci z Bostonu do, a jakże, Maine. Rodzina odkrywa tajemnicze cmentarzysko w głębi pobliskiego lasu. W końcu rozpocznie się reakcja łańcuchowa powodująca serię przerażających wydarzeń. Zło nadciąga.

Na ekranie, oprócz wyżej wymienionych aktorów, pojawią się także John Lithgow, Hugo Lavoie czy też Lucas Lavoie. Autorem scenariusza jest Jeff Buhler, showrunner serialu SyFy „Nightflyers” opartego na prozie George’a R.R. Martina.

REKLAMA

Inną z zapowiedzianych adaptacji twórczości Stephena Kinga jest druga część „Tego” z klaunem Pennywisem. Tym razem poznamy losy dorosłych członkach Klubu Frajerów. W obsadzie Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, James Ransone, Andy Bean, Isaiah Mustafa, a także ponownie Bill Skarsgård jako zło wcielone. Czekamy także na film „Doktor Sen” będący kontynuacją klasycznego „Lśnienia”. W tym wypadku główną rolę otrzymał Ewan McGregor.

„Smętarz dla zwierzaków” wejdzie na ekrany polskich kin 3 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA