REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Pokrzepiający „Sokół z masłem orzechowym” od dziś na HBO GO. To historia niezwykłej przyjaźni

HBO GO na koniec roku serwuje sporo filmowych nowości. Wśród nich „Sokół z masłem orzechowym”, który dziś trafił do serwisu.

20.12.2020
12:00
sokół z masłem orzechowym hbo go
REKLAMA
REKLAMA

„Sokół z masłem orzechowym” to splot kina drogi z kinem przygodowym. Opowiada o podróży Zaka (Zack Gottsagen), chłopaka z zespołem Downa, który ucieka z domu opieki, i Tylera (Shia LaBeouf). Ten drugi jest drobnym cwaniaczkiem, którego Zak przypadkowo napotyka na swojej drodze.

„Sokół z masłem orzechowym” to niezwykle sympatyczne i pokrzepiające feel-good movie. Produkcja stanowiąca celebrację małych momentów i chwil, o których myślisz sobie, że będą z nich dobre wspomnienia. Filozofię tę wyznaje obu bohaterów, którzy w pewnym momencie mówią do siebie nawet, że ta sytuacja „będzie godna późniejszych opowieści”.

Oprócz nich w filmie wystąpiła także Dakota Johnson. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada duet Tyler Nilson i Michael Schwartz.

Film „Sokół z masłem orzechowym” obejrzycie na HBO GO.

Sokół z masłem orzechowym - kadr z filmu class="wp-image-361626"
REKLAMA

Odtwórca jednej z głównych ról w filmie, Shia LaBeouf, musi mierzyć się ostatnio z poważnymi zarzutami wystosowanymi w jego kierunku. Aktor został niedawno oskarżony o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej. Pozew przeciwko niemu złożyła jego była dziewczyna, piosenkarka FKA Twigs. Na temat jego zachowań wypowiedziała się także inna artystka, Sia. LaBeouf odniósł się do zarzutów FKA Twigs – nie zaprzeczył temu, że był agresywny.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA