REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Shia LaBeouf skrzywdził słynną piosenkarkę. Sia nazywa go „patologicznym kłamcą” i liczy, że otrzyma pomoc

Shia LaBeouf miał już w swojej karierze kilka słynnych kryzysów wizerunkowych, ale ten obecny jest zdecydowanie największy. Niedługo po oskarżeniu go o przemoc fizyczną przez FKA Twigs na temat swoich negatywnych doświadczeń z aktorem opowiedziała Sia. Australijska piosenkarka została przez niego oszukana i wykorzystana.

14.12.2020
14:27
shia labeouf sia
REKLAMA
REKLAMA

Sprawa między FKA Twigs a LaBeoufem dotyczy wydarzeń z lat 2018-19, gdy popularna brytyjska wokalistka i hollywoodzki aktor stanowili parę. Niestety, nie był to zdrowy związek oparty na wzajemnym szacunku. Gwiazdor serii „Transformers” miał w jego trakcie wielokrotnie sięgać po przemoc psychiczną i fizyczną. W złożonym pozwie pojawiły się m.in. informacje o podduszaniu i groźbach karalnych (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ).

Shia LaBeouf w odpowiedzi na krok FKA Twigs zdecydował się na opublikowanie oświadczenia, w którym przeprosił za swoje zachowanie oraz przyznał się do problemów z alkoholem i kontrolowaniem agresji. O wielu jego psychicznych i emocjonalnych kłopotach wiadomo zresztą nie od dziś, ale jeszcze do niedawna wydawało się, że Amerykanin najgorszy okres ma już za sobą. Kilka świetnych ról m.in. w filmach „American Honey” i „Sokół z masłem orzechowym” zdawało się to potwierdzać. Niestety, jest wręcz przeciwnie.

Shia LaBeouf emocjonalnie skrzywdził też piosenkarkę znaną jako Sia. A to dlatego, że ma być według niej patologicznym kłamcą.

Wspomniana dwójka również kiedyś była parą, a przynajmniej tak wydawało się wtedy australijskiej wokalistce. Okazało się jednak, że LaBeouf znajdował się wtedy w innym związku i dla niego miał to być tylko romans. Postanowił więc okłamać Się. Artystka nie czuje natomiast żądzy zemsty za dawne jego przewiny i w opublikowanym na Twitterze poście wzywała raczej do współczucia dla mężczyzny i jego ofiar:

Wierzę, że on jest bardzo chory. Współczuję mu i jego ofiarom. Ale pamiętajcie, jeśli kochacie siebie i chcecie być bezpieczni, trzymajcie się daleko od niego – podkreśliła Sia, która z LaBeoufem zna się od 2015 roku i wspólnej pracy nad słynnym teledyskiem do Elastic Heart.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA