REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Znamy datę premiery nowego słuchowiska na podstawie "Thorgala"

Jeśli chodzi o stosunek do poniedziałków, wszyscy jesteśmy Garfieldami. Magicy ze studia Sound Tropez również wiedzą, czym jest postweekendowy kryzys, dlatego postanowili umilić nam te trudne chwile świetną informacją związaną z nowym słuchowiskiem na podstawie "Thorgala".

16.02.2015
11:44
Nowy "Thorgal" od Sound Tropez już w kwietniu
REKLAMA
REKLAMA

Trwają intensywne prace nad trzecią częścią przygód Thorgala w wersji audio. Premiera planowana jest już na kwiecień. Nowe słuchowisko będzie się składać z trzech albumów: "Czarna Galera", "Ponad krainą cieni" i "Upadek Brek Zarith", czyli odpowiednio czwartego, piątego i szóstego tomu komiksowej serii. Całość ukaże się pod tytułem "Trylogia Brek Zarith". Autorem scenariusza po raz kolejny jest Grzegorz Brudnik. Stworzoną przez Grzegorza Rosińskiego okładkę możecie zobaczyć na profilu Sound Tropez na Facebooku.

REKLAMA
Thorgal prawie raj 2

Poprzednimi dziełami Sound Tropez na podstawie "Thorgala" były "Zdradzona czarodzieja. Wyspa wśród lodów" oraz "Prawie raj. Trzech starców z krainy Aran". Oba spotkały się z zachwytami odbiorców, przez co kolejne części są bodaj najbardziej wyczekiwanymi polskimi słuchowiskami. Więcej o planach studia na rok 2015 możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA