REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Spider-Man 3” najpewniej będzie filmem świątecznym. Nowe zdjęcia z planu zdradzają mnóstwo szczegółów

W ostatnich miesiącach „Spider-Man 3” stał się najbardziej wyczekiwanym i najmocniej dyskutowanym nowym filmem Marvel Cinematic Universe. Do licznych plotek na temat fabuły produkcji, nowych nazwisk w obsadzie i głośnych powrotów dołączyły właśnie świeże zdjęcia z planu, które przynoszą wiele odpowiedzi i kolejną dawkę pytań.

19.01.2021
13:08
Tom Holland
REKLAMA
REKLAMA

Szef Marvel Studios Kevin Feige w jednym z niedawnych wywiadów przyznał, że pojawiające się na temat przyszłości MCU potrafią być niekiedy bardzo bliskie prawdy, a innym razem okazują się całkowicie wyssane z palca. Nie ułatwia to rozmowy o sequelu „Spider-Man: Daleko od domu”, bo wokół najnowszej części trylogii Petera Parkera pogłosek pojawia się mnóstwo. W ostatnich tygodniach mogliśmy usłyszeć m.in. o powrotach Alfreda Moliny i Kirsten Dunst oraz rzekomym cameo Daredevila w wersji znanej widzom z serialu Netfliksa. Sam Kevin Feige zdementował ostatnio drugą ze wspomnianych plotek.

Wobec tak silnej dezinformacji wydaje się, że widzowie powinni przede wszystkim ufać temu, co widzą na własne oczy. Na szczęście do sieci wyciekły właśnie zupełnie nowe fotografie i nagrania z planu „Spider-Mana 3”, które koncentrują się na relacji Petera Parkera i Mary Jane, a także społeczeństwie podzielonym w ocenie Człowieka-Pająka. Czego dokładnie się dzięki nim dowiedzieliśmy?

Opublikowane zdjęcia jasno pokazują, że „Spider-Man 3” rozrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Jak podaje portal JustJared.com, wcielający się w te postaci Zendaya i Tom Holland spotkali się na planie 3. części po raz pierwszy. Zaprezentowana scena rozgrywa się późnym wieczorem w padającym śniegu. Wygląda na to, że Peter Parker zmierza na spotkanie z Mary Jane Watson, która pracuje w sklepie z pączkami. Na witrynie widać fragmenty napisów „Merry Christmas” i „Happy Hanukkah”, co jednoznacznie sugeruje okres przedświąteczny lub moment tuż po świętach Bożego Narodzenia.

Co to dokładnie oznacza dla fabuły „Spider-Man 3”? Wygląda na to, że Peter i Mary Jane wciąż utrzymują bliskie relacje lub Parker właśnie do tego dąży i dlatego zmierza w stronę miejsca pracy dziewczyny. Jak doskonale wiedzą osoby mające za sobą seans „Spider-Man: Daleko od domu”, pod koniec tamtej produkcji cały Nowy Jork poznał prawdziwą tożsamość Spider-Mana. Na pokazanych materiałach superbohater zdaje się jednak iść ulicą bez żadnego zabezpieczenia w postaci okularów, kapelusza czy innych akcesoriów zmieniających wygląd. Czy to oznacza, że mimo wszystko Peter Parker nie stał się postacią łatwo rozpoznawalną? A jeśli tak, to dlaczego?

Dzięki wizycie na planie „Spider-Man 3” instagromowego profilu Atlanta Filming dowiedzieliśmy się, że uliczki Nowego Jorku zostały oblepione przez plakaty wspierające tak Człowieka-Pająka, jak i Mysterio. Oznacza to, że opinia publiczna jest podzielona w ocenie wydarzeń z poprzedniego filmu. Natomiast trudno na razie stwierdzić, jak to się ma do prywatnego życia Parkera. Większość bohaterów MCU nie ukrywa swojej tożsamości, ale dla popularnego Pajęczarza to zawsze było niezwykle ważne. Pozostaje nam czekać, by dowiedzieć się jak całą sprawę potraktuje produkcja reżyserowana przez Jona Wattsa.

REKLAMA

„Spider-Man 3” ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA