REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wraca najlepsza animacja ostatnich lat. Łapcie zwiastun "Spider-Man: Across The Spider-Verse"

"Spider-man: Uniwersum" to świetnie przyjęty jeden z najlepszych filmów superbohaterskich oraz jeden z najlepszych filmów animowanych ostatnich lat - w 2019 roku jego twórcy zgarnęli za niego Oscara. Kontynuacja była więc tylko kwestią czasu. Dwuczęściowy "Spider-Man: Across The Spider-Verse" doczekał się pierwszego zwiastuna i daty premiery.

05.12.2021
11:23
spider man across the spider verse zwiastun
REKLAMA

Kiedy wszyscy czekają na film "Spider-Man: Bez drogi do domu" z Tomem Hollandem (premiera na dniach, bo 17 grudnia), niespodziewanie pojawia się trailer kontynuacji "Spider-man: Uniwersum" z 2019 roku. Nie ma w nim co prawda Tobey Maguire'a i Andrew Garfielda, ale jest za to Spider-Gwen!

REKLAMA

Spider-Man: Across The Spider-Verse – pierwszy zwiastun. Film animowany pojawi się w dwóch częściach.

W trailerze możemy zobaczyć krótką scenę otwierającą z filmu. Miles Morales (Shameik Moore) wczuwa się w słuchanie muzyki, gdy nagle otwiera się przed nim portal. Odwiedza go Spider-Woman, tudzież Spider-Gwen (Hailee Steinfeld), z którą miał okazję się poznać trzy lata temu.

To Gwen Stacy z równoległego wszechświata (Ziemia-65), w którym to ona, a nie Peter Parker (z Ziemi-616), została ugryziona przez radioaktywnego pająka. Chce wyciągnąć Milesa na latanie po Brooklynie, ale ten się wzbrania, bo ma... szlaban. Resztę obejrzycie w zwiastunie.

REKLAMA

Z opisu wynika, że drużyna Pajączków z multiwersum będzie musiała znów się spiknąć, by pokonać nowego superwroga "potężniejszego niż wszystko to, co do tej pory napotkali na drodze". Klasyk. W filmie oprócz wspomnianych postaci, powróci też Peter Parker (Jake Johnson), ale pojawią się też nowi superbohaterowie jak m.in.  Jessica Drew aka Spider-Woman (Issa Rae).

Reżyserami filmu są Joaquim Dos Santos Kemp Powers Justin K. Thompson, którzy już pracują nad drugą częścią "'Across The Spider-Verse". Pierwszą będziemy mogli zobaczyć w kinach za niecały rok.

Pierwsza część "Spider-Man: Across The Spider-Verse" wejdzie do kin 7 października 2022 roku.

* zdjęcie główne: Sony Pictures Entertainment / YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA