REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Spider-Man: Bez drogi do domu". Andrew Garfield i Tobey Maguire pojawią się w filmie? Są spoilery

Fani od miesięcy zastanawiali się, czy Andrew Garfield i Tobey Maguire zagrają w "Spider-Man: Bez drogi do domu". Jedni członkowie obsady milczeli na ten temat, inni zaprzeczali. Teraz znamy jednak właściwie pewną odpowiedź na to pytanie. Fakt potwierdzają różne źródła.

15.12.2021
17:02
spider man bez drogi do domu andrew garfield tobey maguire spoilery
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera poważne spoilery na temat "Spider-Man: Bez drogi do domu".

Hollywood od lat zażarcie walczy ze spoilerami na temat swoich największych produkcji, ale do tej pory była to często walka z wiatrakami. Uniknąć wycieku nie udało się ani "Gwiezdnym wojnom", ani finałowemu sezonowi "Gry o tron". Nawet o "Avengers: Koniec gry" wiedzieliśmy przed seansem zdecydowanie więcej niż Marvel Studios pewnie by chciało. Wydaje się, że ostatecznie przed spoilerami nie uciekną też fani Spider-Mana.

Właściwie nikt nie stanął tutaj na wysokości zadania. Wycieki oficjalnych i nieoficjalnych materiałów nastąpiły bowiem za sprawą piszących recenzje dziennikarzy, gości oficjalnych pokazów, zatwardziałych użytkowników Reddita i pracowników samego Marvela. Wszyscy bez wahania dzielą się spoilerami i to pomimo prośby skierowanej do fanów przez Toma Hollanda, Zendayę oraz Jacoba Batalona. Dlatego ze swojej strony ostrzegam. Jeżeli nie chcecie poznać ważnych wątków fabularnych ze "Spider-Man: Bez drogi do domu", to nie czytajcie dalej.

REKLAMA

Andrew Garfield i Tobey Maguire w "Spider-Man: Bez drogi do domu"? Mamy odpowiedź.

Bardzo możliwe, że w przyszłości będziemy o tym wątku mówić jak o najbardziej nieudolnie utrzymywanej tajemnicy w historii Hollywood. Jeszcze nie wszystkie wycieki zdołały pojawić się na Reddicie i Twitterze, jeszcze mnóstwo ludzi nie było narażonych na niechciane informacje, a fabułę "Spider-Mana 3" zaspoilowała jedna z najważniejszych osób w Marvel Studios. Prezydent ds. nośników fizycznych, postprodukcji, efektów specjalnych i animacji Victoria Alonso opublikowała na swoim Instagramie szereg plakatów ze "Spider-Man: Bez drogi do domu". Na jednym z nich wyraźnie widać dwie sylwetki.

Nie sposób nie zauważyć ich podobieństwa do aktorów Andrew Garfielda i Tobeya Maguire'a. Natomiast, jeśli nadal nie czujecie się przekonani, to nic straconego. Pomimo embarga na ujawnienie pewnych informacji część mniejszych amerykańskich portali potwierdziła w swoich recenzjach obecność obu gwiazdorów. Nie budzi to nawet jakiegoś szczególnego oburzenia w sieci, bo na Redditcie można z łatwością znaleźć pełen opis fabuły nowego filmu o Człowieku-Pająku. Według dostępnych na Twitterze informacji od osób, które już widziały produkcję nie wszystkie zawarte tam informacje są zgodne z treściową końcowego produktu, ale to akurat normalne. Wycieki często powstają na bazie wcześniejszych kopii scenariusza lub wersji przed ostatecznym montażem.

REKLAMA

Po sieci krążą zresztą nie tylko informacje dotyczące Maguire'a i Garfielda. Na kilka dni przed oficjalną polską premierą dowiedzieliśmy się też wielu ciekawych rzeczy na temat roli Venoma w filmie, sceny po napisach i związkach "Spider-Man: Bez drogi do domu" z nadchodzącym filmem "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa". Na dokładkę do tych wszystich informacji na YouTubie przed godziną pojawił się zaś dłuższy fragment sceny między trzema aktorami wcielającymi się w Petera Parkera i ich późniejszej walki z dawnymi i nowymi wrogami. Nagranie najpewniej wkrótce zniknie z portalu, ale na pewno zastąpią je kolejne. Dla wszystkich zainteresowanych prezentujemy je poniżej.

Spider-Man: Bez drogi do domu
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA