REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sony rozbudowuje uniwersum Spider-Mana. To już trzeci film w produkcji

Black Cat i Silver Sable, czyli kobiece bohaterki z uniwersum Spider-Mana najprawdopodobniej dostaną własny film. Jeszcze nie wiadomo, czy wystąpi w nim sam Spider-Man.

23.03.2017
10:41
Spider-Man - będzie kolejny spin-off
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza z nich jest alternatywną wersją Catwoman, natomiast druga najemniczką, która raz stawała po stronie Spider-Mana, a raz przeciwko niemu. Za scenariusz, który właśnie powstaje odpowiadać ma Chris Yost, który pracował wcześniej nad Thor: Ragnarok (premiera: 25 października 2017 roku).

To już trzeci film z uniwersum Spider-Mana w produkcji.

Sony wspólnie z Marvelem pracuje przede wszystkim nad Spider-Man: Homecoming, którego premiera zapowiedziana jest na 14 lipca 2017 roku.

Fabuła filmu będzie koncentrować się na starciu Człowieka Pająka ze złoczyńcą znanym jako Vulture. Wiele miejsca zostanie ponadto poświęcone próbom pogodzenia superbohaterskiej działalności ze zwykłym życiem nastolatka. W obsadzie są między innymi Tom Holland, Robert Downey Jr., Michael Keaton i Marisa Tomei.

Drugim filmem jest spin-off Venoma zaplanowany na październik 2018 roku.

REKLAMA

Tu Spider-Mana we własnej osobie mamy w ogóle nie uświadczyć. Zamiast niego film będzie koncentrował się na symbiocie zwany Venomem, który zyskał świadomość i w komiksach kilkukrotnie zmieniał swoich hostów.

Widać wyraźnie, że Sony intensywnie eksploatuje uniwersum Spider-Mana wzorem Marvela.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA