REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Squid Game: są nowe obrazki na profile w serwisie Netflix

Netflix poszerzył bibliotekę dostępnych awatarów. Na zdjęcie profilowe swojego konta na platformie możecie już ustawić grafiki ze "Squid Game".

14.10.2021
20:03
squid game konto netflix zdjęcie profilowe
REKLAMA

Jesteście fanami "Squid Game"? Koreański serial podbił serca użytkowników Netfliksa na całym świecie. A teraz każdy z nich może to potwierdzić, niekoniecznie biorąc udział w zabójczych zabawach dla dzieci. Wystarczy, że ustawią sobie awatary z produkcji na swoje zdjęcia profilowe na platformie.

Tak jest. Netflix zaktualizował ofertę awatarów. Dzięki nowym grafikom możemy pochwalić się przed rodziną lub rodziną dzielącą z nami konto w serwisie swoją miłością do "Squid Game". A ustawienie ich jest całkiem proste.

REKLAMA

Netflix wprowadził awatary ze Squid Game

Tak jak zazwyczaj wystarczy wejść w zakładkę "zarządzaj profilami", następnie kliknąć na zdjęcie naszego profilu, powtórzyć i następnie wybrać nową interesującą nas grafikę z działu "Squid Game":

 class="wp-image-1813741"
Squid Game/zdjęcia profilowe/Netflix
REKLAMA

Tych nowych grafik jest całkiem sporo, więc macie z czego wybierać. Nie bądźcie jednak zbyt wybredni, żeby znajomi was nie wyprzedzili. Nie ma w tym zdaniu ani krzty przesady, bo przecież na punkcie "Squid Game" oszalał cały świat.

Dzieci za granicą próbują naśladować wydarzenia oglądane w serialu. W Belgii skończyło się to, delikatnie mówiąc, źle, a w Wielkiej Brytanii szkoły chcą zakazać uczniom oglądania "Squid Game". Aż strach pomyśleć co będzie się działo, jeśli (kiedy?) pojawi się 2. sezon produkcji.

Squid Game obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA