REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nieżyjąca bohaterka ze "Squid Game" wróci jako swoja siostra-bliźniaczka? Twórca hitu ma szalony pomysł

Najpopularniejszy serial w historii platformy Netflix oficjalnie powróci z 2. sezonem. Twórca "Squid Game" Hwang Dong-hyuk jest obecnie w fazie planowania nowych odcinków. Zapowiada nie tylko zupełnie nowe śmiertelne gry, ale też rozważa szalony pomysł z powrotem jednej z aktorek. Grająca ulubienicę fanów Kang Sae-byeok HoYeon Jung jest do niego entuzjastycznie nastawiona.

20.03.2022
11:37
squid game sezon 2 netflix seriale hwang dong hyuk
REKLAMA

Od premiery koreańskiego "Squid Game" minęło już kilka miesięcy, ale nadal żaden tytuł Netfflix Original nie był w stanie pobić jego wyniku. Dlatego twórca serialu Hwang Dong-hyuk może bez żadnej fałszywej skromności powiedzieć, że na kontynuację jego dzieła czekają miliony ludzi z całego świata. Wiele osób nie byłoby w stanie poradzić sobie z taką presją, ale Koreańczyk chyba nie ma z tym kłopotu. Jest nie tylko entuzjastycznie nastawiony do robienia 2. sezonu, ale wręcz nie boi się rozważać w jego kontekście iście szalonych pomysłów.

W jakimś sensie nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Silną inspiracją dla "Squid Game" były kultowe mangi i anime, a w nich nieraz dzieją się rzeczy, na które żadne inne medium by się nie poważyło. Sam serial Netfliksa im pod tym względem nie ustępował, co po części przełożyło się na jego sukces. Ale również z tego powodu część widzów oskarżała go o nadmierną brutalność i nihilizm. Kontrowersje wywołał także fakt, że dzieci w Belgii i Wielkiej Brytanii bawiły się w mordercze wersje gier z "Squid Game". Swoje zawody na pieniądze urządzali też niektórzy dorośli widzowie. Widzowie tego typu będą zapewne zadowoleni, że w 2. sezonie pojawią się nowe gry do naśladowania.

REKLAMA

"Squid Game" w 2. sezonie będzie mieć więcej gier i... siostrę-bliźniaczkę zmarłej bohaterki?

Squid Game sezon 2 - co pokaże Netflix?

Jak podaje portal Deadline, reżyser Hwang Dong-hyuk i członkowie obsady "Squid Game" pojawili się na czerwonym dywanie przed rozdaniem nagród Amerykańskiej Gildii Producentów. Na miejscu showrunner został zapytany o swoje plany związane z 2. sezon i ewentualny powrót postaci z pierwszej serii. Koreańczyk przyznał ze śmiechem, że raczej nie ma się co spodziewać zbyt wielu powrotów, bo większość znajomych bohaterów już nie żyje. Co nie znaczy, że nie spróbuje w jakiś sposób dać niektórym szansę na kolejny występ:

REKLAMA

- Będzie więcej niesamowitych gier, tyle jestem w stanie powiedzieć. Na razie wciąż jestem w trakcie burzy mózgów i zbieram pomysły na 2. sezon. Nie zacząłem jeszcze nawet pisać scenariuszy. Czy niektórzy członkowie obsady wrócą w nowych odcinkach? Nie, bo większość z nich nie żyje (śmiech). Spróbuję w jakiś sposób sprowadzić ich z powrotem w 2. sezonie. Może Kang Sae-byeok ma siostrę bliźniaczkę? Sami się przekonacie.

- Mogłabym zmienić kolor włosów. Albo zrobimy małą operację plastyczną

- ze śmiechem odpowiedziała reżyserowi grająca Kang Sae-byeok aktorka HoYeon Jung.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA