REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

I ty możesz wziąć udział w "Squid Game". Netflix robi reality show inspirowane koreańskim serialem

"Squid Game" to najchętniej oglądany serial Netfliksa. Koreański hicior podbił serca użytkowników platformy na całym świecie, a ta, jak to ma w zwyczaju, postanowiła pójść za ciosem. Teraz to, co oglądaliśmy w produkcji na ekranie, stanie się rzeczywistością. Szykujcie się na "Squid Game: The Challenge".

14.06.2022
21:07
Squig Game netflix the challenge
REKLAMA

Nie, nie chodzi, żebyście sobie zrobili zdjęcie w koszulce z serialu i wrzucili na swoje media społecznościowe. "The Challenge" w tytule oznacza prawdziwe wyzwanie. Pamiętacie gry inspirowane zabawami dla dzieci ze "Squid Game"? Śmiałkowie brali w nich udział, aby zdobyć wielkie pieniądze i odmienić swój los. Teraz będzie podobnie. Z tym że bez aktorów.

"Squid Game: The Challenge" to reality show, jakiego do tej pory nie było. W końcu oryginalna produkcja też okazała się serialem, jakiego wcześniej nie było. Użytkownicy Netfliksa się w nim zakochali, więc teraz platforma próbuje się za tę miłość odwdzięczyć. Nie tylko zapowiedziała już 2. sezon produkcji, ale też chce, abyście wzięli udział w "Squid Game" w prawdziwym życiu.

REKLAMA

Squid Game: The Challenge - reality show inspirowane największym hitem Netfliksa

Tak jest, możecie wziąć udział w "Squid Game". Nie bójcie się, nikt nie będzie do was strzelał. W "Squid Game: The Challenge" ma się spotkać 456 uczestników, którzy będą walczyć o 4,56 mln dolarów. Żeby je zdobyć, wezmą udział w serii gier inspirowanych oryginalnym serialem (i kilku nowych). Użytkownicy Netfliksa będą mogli to oglądać na przestrzeni 10 odcinków.

REKLAMA
Squid Game: The Challenge - Netflix

Jeśli mówisz po angielsku, możesz startować do "Squid Game: The Challenge". Castingi już ruszyły. Zapiszecie się na nie za pośrednictwem strony SquidGameCastin.com. Oczywiście, jeśli znajdziecie w sobie wystarczająco odwagi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA