REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Wkładaj dresy i przygotuj się. Netflix zapowiada 2. sezon "Squid Game"

Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon "Squid Game". O kontynuacji koreańskiego hitu platformy mówiło się już chwilę po premierze pierwszych odcinków. W końcu serial szybko stał się międzynarodowym hitem. Dotychczas nie było jednak żadnej oficjalnej zapowiedzi jego sequela.

13.06.2022
8:29
squid game 2 sezon netflix
REKLAMA

To już oficjalne. Nie, żeby było to jakiekolwiek zaskoczenie i ktoś miał wątpliwości, że do tego dojdzie. Po prostu Netflix w końcu podał informację, na którą miliony fanów na całym świecie czekało już od jakiegoś czasu. "Squid Game" doczeka się 2. sezonu. Nie mogło przecież być inaczej.

"Squid Game" opowiada o grupie śmiałków, która chce odmienić swój los, biorąc udział w morderczym turnieju. Wygrają wielkie pieniądze, jeśli przeżyją kolejne zawody, okazujące się pokręconymi wersjami dziecięcych zabaw. Ta prosta przecież opowieść szturmem podbiła serca użytkowników Netfliksa na całym świecie. Teraz już wiemy, że na pewno doczeka się kontynuacji.

REKLAMA

Squid Game - Netflix zapowiada 2. sezon koreańskiego serialu

Już wcześniej kontynuację zapowiadał sam twórca "Squid Game". Hwang Dong-hyuk wspominał nawet, że Netflix prowadził z nim rozmowy również na temat 3. sezonu produkcji. CEO platformy Ted Sarandos obiecał natomiast rozbudowę uniwersum. Czekaliśmy już tylko na jakąś oficjalną informację dotyczącą nowych odcinków. I te w końcu się pojawiły:

Squid Game: 2. sezon - Netflix

Twórca "Squid Game" jest równie podekscytowany tą informacją, co fani produkcji. W specjalnym oświadczeniu podziękował on wszystkim, którzy sprawili, że jego serial stał się międzynarodowym hitem:

12 lat zajęło stworzenie "Squid Game". Zaledwie 12 dni wystarczyło, aby "Squid Game" stało się najpopularniejszym serialem Netfliksa.

Jako scenarzysta, reżyser i producent "Squid Game", chciałbym podziękować fanom na całym świecie. Dzięki za oglądanie i miłość do naszego serialu.

A teraz Gi-hun powróci.
Front Man powróci.
Sezon 2. nadchodzi.

Squid Game: 2. sezon - Netflix
REKLAMA

Squid Game - kiedy premiera 2. sezonu?

Nie ma jednak co spodziewać się, że 2. sezon "Squid Game" już za chwilę pojawi się na Netfliksie. W jednym z wywiadów twórca serialu zapowiadał, że kontynuacja koreańskiego hitu wyląduje na platformie prawdopodobnie pod koniec 2023 roku, albo może nawet w 2024 roku.

Dotychczasowe odcinki "Squid Game" obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA