REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Tak wygląda walka o pieniądze Netfliksa. Pojawił się zwiastun reality show na podstawie "Squid Game"

"Squid Game" tylko naprawdę? W tym programie uczestnicy walczą o duże pieniądze, ale nie muszą obawiać się śmierci w razie porażki. Netflix stworzył reality show na podstawie swojej najpopularniejszej produkcji. Premiera już w przyszłym miesiącu, a tymczasem w sieci zadebiutował zwiastun nadchodzącej produkcji.

24.10.2023
14:54
squid game wyzwanie netflix reality show
REKLAMA

Takiego hitu Netflix nie miał nigdy wcześniej, ani nigdy potem. "Squid Game" to nie tyle najpopularniejszy serial nieanglojęzyczny w historii platformy, a po prostu najpopularniejszy serial platformy w historii. Przecież subskrybenci oglądali go dłużej i częściej niż 4. sezon "Stranger Things" czy nawet "Wednesday". Cały świat oszalał na punkcie koreańskiej produkcji, w której grupa spłukanych ludzi bierze udział w morderczych zawodach inspirowanych dziecięcymi zabawami.

Gdy serial staje się takim fenomenem, że nawet dzieci w szkołach wymyślają nawiązujące do niego zabawy, nie można poprzestać na jednym sezonie. Netflix postanowił wyeksploatować jego popularność do cna. Trochę się spóźnił, bo youtuber MrBeast zdążył już zrealizować własny program inspirowany "Squid Game", którego uczestnicy walczyli o jakieś pół miliona dolarów. Platforma realizując reality show na podstawie koreańskiej produkcji wyłożył znacznie więcej - 4,56 mln. Jak już wiemy, jest to suma rekordowa.

Więcej o fenomenie "Squid Game" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Squid Game - zwiastun programu Netfliksa

Trochę musieliśmy poczekać, ale w końcu jest. "Squid Game: Wyzwanie" trafi na platformę Netflix w przyszłym miesiącu. Serwis podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się premierą i właśnie udostępnił pełnoprawny zwiastun nadchodzącego programu:

REKLAMA
Squid Game: Wyzwanie - reality show - Netflix

O zwycięstwo w programie będzie walczyć 456 śmiałków. Na przestrzeni 10 odcinków zobaczymy, jak mierzą się ze sobą w wyzwaniach inspirowanych serialem (nie zabraknie też niespodzianek!). Mogą oczywiście zawierać sojusze, ale twórcy zapewniają, że zostaną one wystawione na próbę. Podobnie jak wszystkie inne strategie i charaktery uczestników.

Premiera "Squid Game: Wyzwanie" 22 listopada na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA