REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zapowiedział kontynuacje swojego hitu. Poznaliśmy plany platformy

"Wiedźmin", "Ty", "Bridgertonowie" - to przed nami. Wydarzenie Tudum platformy Netflix już się rozpoczęło. W jego ramach poznajemy nowe szczegóły dotyczące największych hitów platformy. Przed globalną odsłoną wydarzenia usługa postanowiła skupić się na lokalnych produkcjach. Na pierwszy ogień poszło "Squid Game" i nowa wersja "Domu z papieru", czyli tytuły z Korei.

24.09.2022
11:55
squid game netflix korea tudum
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Fani filmów i seriali platformy Netflix czekali na to cały rok. Tudum już się rozpoczęło. Jeszcze dzisiaj dostaniemy nowe informacje (i oczywiście materiały wideo z nich pochodzące) na temat takich tytułów jak "Wiedźmin", "Ty", "Wednesday", "Tyler Rake 2", "Bridgertonowie" i... ech, długo by wymieniać. To czeka nas w ramach globalnej odsłony wydarzenia. Usługa wcześniej zaczęła jednak świętować lokalnie.

REKLAMA

Netflix Tudum - Squid Game i inne koreańskie produkcje

"Lokalnie" w przypadku platformy Netflix oznacza po prostu skupienie się na tytułach z danych krajów. Dlatego, kiedy my odsypialiśmy piątkowe szaleństwa, serwis udostępnił nowe materiały ze swoich koreańskich produkcji. Dostaliśmy dzięki temu materiały ze "Squid Game", 2. sezonów "Hellbound" i "Dom z papieru: Korea", a nawet oryginalnego reality show - "Silni i sprawni: Starcie stu".

Squid Game

"Squid Game" to serial, który pokazał Netfliksowi, że warto inwestować w Koreę. To był globalny hit - każdy o nim mówił, dzieci go w szkołach naśladowały i nawet minister Przemysław Czarnek chciał mu się przyjrzeć. Teraz czekamy na sequel produkcji i reality show w stylu produkcji. Coś na ten temat możemy usłyszeć podczas globalnej odsłony tegorocznego Tudum. Tymczasem platforma udostępniła niewidziany dotąd klip z 1. sezonu:

Squid Game - Netflix - Tudum

Dom z papieru: Korea - część 2

Najpierw Hiszpanie napadli na swoją mennicę, a zamiast pieniędzy, skradli serca milionów użytkowników Netfliksa na całym świecie. Oryginalny "Dom z papieru" stał się globalnym fenomenem. Jakiś czas temu serial dobiegł końca, ale pojawiła się jego koreańska odsłona. Dostaniemy jej kontynuację, a teraz otrzymaliśmy przedsmak tego, co nas w niej czeka:

Dom z papieru: Korea - część 2 - Netflix - Tudum

Hellbound - sezon 2

Jak Korea zrobi serial dla Netfliksa, to... się go ogląda. "Squid Game" nie było wyjątkiem potwierdzającym regułę. "Hellbound" to udowodnił. W końcu mamy do czynienia z trzymającą w napięciu adaptacją popularnego webtoona. Na świecie pojawiają się tajemnicze istoty z piekła, które wydają krwawe wyroki na ludzi. Powstaje nowa organizacja, a właściwie sekta, czcząca te demony. W pierwszym sezonie dostaliśmy już mnóstwo atrakcji, a sequel zapowiada się równie wyśmienicie:

Hellbound: 2. sezon - Netflix - Tudum

Silni i sprawni: Starcie stu

Filmy i seriale Netfliksa - pochłaniamy je na potęgę. Ale umówmy się, że każdy z nas lubi też odpocząć przy jakimś reality show platformy. Oglądaliśmy "Too Hot to Handle", bawiliśmy się przy "Podłoga to lawa", a teraz nadchodzą "Silni i sprawni". Stu śmiałków będzie musiało wykazać się w programie niesamowitą kondycją. Przetrwają tylko najsprawniejsi.

Silni i sprawni: Starcie stu - Netflix - Tudum
REKLAMA

Globalna odsłona Tudum rozpocznie się dzisiaj, 24 września o 19:00. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA