REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Najpopularniejszy serial Netfliksa dostanie reality show. Na zwycięzcę czeka rekordowa nagroda

Nie, główną nagrodą w "Squid Game: Wyzwanie" nie jest przeżycie. W tym reality show inspirowanym najpopularniejszym serialem Netfliksa w historii nikt nie zginie. Zwycięzca zgarnie za to grube miliony, jakich - zgodnie z zapewnieniami platformy - do tej pory nie rozdała jeszcze żadna telewizja. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącego programu.

22.09.2023
19:35
squid game reality show netflix
REKLAMA

Wszyscy oglądaliśmy "Squid Game". Nie oszukujmy się. Przecież to najpopularniejszy serial Netfliksa w historii. Nie, że nieanglojęzyczny. Ogólnie. Koreańską produkcję wyświetlano więcej razy niż "Wednesday" czy 4. sezon "Stranger Things". Cały świat oszalał na jej punkcie. Dzieci naśladowały zabawy w niej pokazane, minister Przemysław Czarnek chciał się nią zainteresować, etc. Platforma wyczuło pismo nosem. Zdążyła już zapowiedzieć kolejny sezon, ale w międzyczasie ktoś inny zdążył zarobić na popularności jej tytułu.

Słynny youtuber MrBeast zrealizował własny program inspirowany "Squid Game", w którym grupa śmiałków walczyła o niecałe pół miliona dolarów. Wideo okazało się hitem, wyświetlono je rekordową liczbę razy. Netflix nie mógł więc przyglądać się temu z założonymi rękami. Zdecydował się zrealizować własny program. Nim jednak słowo stało się ciałem, minęło sporo czasu.

Więcej o "Squid Game" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Squid Game: Wyzwanie - zwiastun reality show Netfliksa

Pierwsze zapowiedzi "Squid Game: Wyzwanie" pojawiły się jeszcze w czerwcu zeszłego roku. Netflix szczędził nam informacji na temat nadchodzącej produkcji, aż w końcu nadszedł czas uchylania rąbka tajemnicy. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun reality show, dzięki któremu poznaliśmy też datę premiery programu na platformie.

Squid Game: Wyzwanie - Netflix - zwiastun - premiera
REKLAMA

W 10-odcinkowym reality show zmierzy się ze sobą 456 zawodników. Kolejne starcia będą inspirowane oryginalnym "Squid Game", ale twórcy przyszykowali też kilka niespodzianek, aby zaskoczyć nawet największych fanów serialu. Na próbę zostaną wystawione strategie, przymierza i przede wszystkim charaktery uczestników. W jakim celu?

Jak usłyszymy w udostępnionym zwiastunie, zawodnicy będą walczyć o "największą nagrodę w historii reality show". Chodzi dokładnie o 4,56 mln dolarów. Kto je zgarnie? Dowiemy się za nieco ponad dwa miesiące.

Premiera "Squid Game: Wyzwanie" 22 listopada na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA