REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Premiera 3. sezonu "Stamtąd" już za chwilę. Ten serial pokochali widzowie Netfliksa i HBO Max

„Stamtąd” („From”) to serial w gatunku horroru science fiction, który debiutował na antenie Epix, a kontynuacja - po rebrandingu - w MGM+. W Polsce serial możemy znaleźć w ofercie HBO Max, a od niedawna również Netfliksa. Produkcja stała się hitem i cieszy się olbrzymią popularnością - dlatego też z pewnością wielu widzów ucieszy się na wieść o tym, że poznaliśmy przybliżoną datę premiery 3. sezonu.

30.04.2024
8:43
stamtąd sezon 3 kiedy premiera gdzie obejrzeć serial hbo max netflix
REKLAMA

Doceniony przez widzów i krytyków na całym świecie serial „Stamtąd” doczeka się 3. sezonu, o czym wiemy już od pewnego czasu. Nie wiedzieliśmy jednak, kiedy możemy spodziewać się jego premiery - i choć producenci nie ujawnili jeszcze precyzyjnej daty, jeden z głównych aktorów, Harold Perrineau, ujawnił przybliżony czas debiutu na swoim twitterowym profilu. Dostaliśmy też krótki teaser.

REKLAMA

Stamtąd, sezon 3. Kiedy premiera? Teaser i przybliżona data

Stamtąd, sezon 3. (From)

Pierwsze dwa sezony „Stamtąd" urzekły krytyków i widzów, którzy utworzyli wokół serialu kwitnącą społeczność. Z tygodnia na tydzień próbuje ona poskładać kawałki tej historii w całość, podczas gdy tajemnice koszmarnego miasta - i nie tylko jego - są powoli ujawniane. Nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą niespodzianki w 3. sezonie, który przyniesie więcej przerażenia i tajemnic, ale także więcej odpowiedzi

- powiedział Michael Wright, szef MGM+
REKLAMA

Akcja „Stamtąd” w koszmarnym mieście w Ameryce Środkowej, które więzi każdego, kto przekroczy jego granice, zrozpaczeni mieszkańcy starają się pozostać przy życiu i znaleźć wyjście z tej dziwnej pętli. Co gorsza, są też nękani przez przerażające nocne stworzenia z okolicznego lasu, a samo miasteczko pełne jest mrocznych tajemnic.

Nie znamy fabularnych szczegółów dotyczących 3. sezonu - nowe odcinki z pewnością będą musiały odpowiedzieć na pytania o losy z Tabithy Matthews. Najpierw pojawią się, rzecz jasna, na platformie MGM+ (i będzie to już tej jesieni), ale jakiś czas później będziemy mogli znaleźć je również w dostępnych w Polsce serwisach (Max, Netflix). 

Czytaj więcej o popularnych serialach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA