REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Randki straszniejsze niż Demogorgon. David Harbour zdradził, czego boi się jego bohater w 3. serii „Stranger Things”

Nowy sezon „Stranger Things” zbliża się wielkimi krokami. Z każdym miesiącem dowiadujemy się coraz więcej na temat szczegółów fabularnych produkcji i losów poszczególnych bohaterów. Największy strach Jima Hoppera w 3. serii zdradził grający go David Harbour.

27.05.2019
21:46
stranger things 3 david harbour
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim czasie o „Stranger Things” słychać głownie z powodu rozmaitych produkcji mniej lub bardziej powiązanych z serialem. Do sprzedaży trafił powieściowy prequel, a niedługo później w Polsce zadebiutował też komiks „Stranger Things: Po drugiej stronie”. Wielkie poruszenie wśród fanów serialu wywołał też niesamowity zestaw klocków Lego, który pokaże świat Upside Down w sposób nigdy wcześniej niewidziany.

Nie brakuje jednak również materiałów z 3. sezonu hitowej produkcji Netfliksa. Fani serialu otrzymali już jeden pełnoprawny zwiastun, a oprócz tego mogli zobaczyć fragment odcinka poświęconego pracy Billy'ego Hargrove'a na basenie publicznym w Hawkins. Wiadomo, że tym razem akcja „Stranger Things” będzie odbywać się latem. Co wiąże się z kilkoma zupełnie nowymi wątkami i motywami. Młodzi bohaterowie produkcji coraz szybciej dorastają, co nie spodoba się wszystkim dorosłym z amerykańskiego miasteczka.

Jim Hopper zda sobie wręcz sprawę, że wizja dorastającej Jedenastki przeraża go bardziej niż walka z całą armią Demogorgonów.

Jak podaje portal Deadline, grający szeryfa aktor David Harbour odwiedził MCM Comic-Con. Podczas konwentu opowiedział, że w 3. sezonie zobaczymy znacznie więcej scen ukazujących relację Hoppera i Jedenastki. Bohaterowie mają wręcz przeżyć wspólnie pewien zupełnie niespodziewany i poruszający moment. Aktor oczywiście nie chciał zdradził dokładnie o co chodzi, ale jasno wyłożył, jakie emocje będą napędzać jego bohatera w nowych odcinkach:

Jedenastka dorasta, a to jest coś przerażającego dla Hoppera. Nie podoba mu się wizja jego małej dziewczynki spotykającej się z chłopcami. Dlatego sezon zaczyna się, gdy Hopper czuje się niekomfortowo. Jego córka staje się nastolatką i zaczyna odnajdywać się w świecie. To znacznie straszniejsze dla mojego bohatera od jakiegokolwiek Demogorgona, z którym przyszłoby mu walczyć.

REKLAMA

Według słów Harboura kluczowy moment w rozwijającej się relacji Hoppera i Jedenastki ma nastąpić w 8. odcinku nowego sezonu. Zdaniem jednego z najważniejszych aktorów na planie „Stranger Things” ma to być najbardziej poruszający epizod w całej historii serialu Netfliksa. Czy tak faktycznie będzie?

Przekonamy się 4 lipca, gdy 3. sezon „Stranger Things” przybędzie na platformę Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA