REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Stranger Things” dostanie zestaw klocków Lego, który zwali was z nóg i przeniesie na Drugą Stronę

Popularność „Stranger Things” jest sprawą absolutnie niepodważalną. W oczekiwaniu na premierę 3. sezonu produkcji Netflix systematycznie i bardzo skutecznie otwiera markę na inne formaty. Właśnie ogłoszono współpracę z Lego, która stworzyła niezwykły zestaw „Stranger Things: The Upside Down”.

15.05.2019
10:51
stranger things lego
REKLAMA
REKLAMA

Netflix doskonale wie, które jego serie cieszą się największym powodzeniem wśród widzów i o których mówi się najwięcej. O „Stranger Things” szeroko dyskutowało się w sieci, nawet gdy data premiery kolejnego sezonu była bardzo odległa. Co samo w sobie jest wyczynem, bo wiadomo, że przewagę zawsze będą miały nowości. Netflix wie jednak doskonale, jak podtrzymywać zainteresowanie marką „Stranger Things”.

Dlatego od kilku miesięcy systematycznie poszerza liczbę produktów powiązanych z serialem. Ciągle powstają nowe zeszyty komiksowe umiejscowione w uniwersum „Stranger Things” (pierwszy tom dzisiaj trafił do sprzedaży w Polsce). Marka otrzymała też przed dziesięcioma dniami własną wersję gry „Dungeons and Dragons”. Sporą popularnością w USA cieszy się też książkowy prequel - „Stranger Things. Mroczne umysły”, który kilka dni po premierze znalazł się na liście bestsellerów New York Timesa.

Teraz do tego grona dołączy fenomenalny zestaw Lego „Stranger Things: The Upside Down”.

stranger things lego
Foto: Lego

Zestaw składa się z imponującej liczby 2, 287 tys. klocków. Przedstawi na jednej platformie dwie wersje domu Byersów znanego z serialu. Pod spodem realnej rzeczywistości pokazana zostanie Druga Strona, gdzie grasują potwory. Do pudełka zostanie dołączonych aż osiem figurek przedstawiających Jedenastkę, Mike'a Wheelera, Lucasa Sinclaira, Dustina Hendersona, Willa Byersa, Joyce Byers, szeryfa Jima Hoppera oraz Demogorgona. Większość z nich zostanie uzbrojona w ikoniczne dla serialu akcesoria jak krótkofalówki czy proce.

Oba światy składające się na zestaw można zbudować osobno lub połączyć je w wersję widoczną na pudełku. W takim wypadku złożone w całości klocki mają mierzyć 32 cm i mieć szerokość 44 cm. Jak donosi portal Hollywood Reporter, zestaw będzie dostępny w sprzedaży w USA od 1 czerwca w cenie 199,99 dolarów. Nie wiadomo, kiedy „Stranger Things: The Upside Down” trafi do polskich sklepów.

Nowy sezon serialu „Stranger Things” zadebiutuje na Netfliksie 4 lipca. Pokazano już pierwszy zwiastun.

stranger things lego
Foto: Lego
REKLAMA
stranger things lego
Foto: Lego
stranger things lego
Foto: Lego
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA