REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Witajcie w Hawkins, gdzie lato jest gorące, a potwory łupią umysły. Nowy sezon „Stranger Things” od dzisiaj w serwisie Netflix

Netflix kazał długo czekać na następną transzę odcinków „Stranger Things”, ale fani mogą nareszcie odetchnąć z ulgą. A chwilę później zasiąść do komputera lub tableta i zacząć oglądanie. Nowy sezon popularnego serialu właśnie trafił na platformę VOD, a my przygotowaliśmy wszystkie potrzebne wam w związku z tym informacje.

04.07.2019
9:38
stranger things 3 premiera
REKLAMA
REKLAMA

„Stranger Things” to na ten moment najpopularniejszy serial oryginalny dostępny na Netfliksie. Opowieść o grupie mieszkańców Hawkins w stanie Indiana, którzy muszą poradzić sobie z nadprzyrodzonymi zjawiskami, szybko zdobyła serca widzów na całym świecie. Do czego w dużej mierze przyczyniła się nostalgia za końcem zeszłego wieku. Twórcy serialu, bracia Duffer, nie ukrywają zresztą, że nawiązania do ukochanej popkultury lat 80. są ważną częścią ich dzieła.

W poprzednich dwóch sezonach Mike, Jedenastka, Hopper i pozostali bohaterowie musieli zmierzyć się z Demogorgonem, Łupieżcą Umysłów i więcej niż jednym szalonym naukowcem (dokładnie streszczenie poprzednich odcinków znajdziecie TUTAJ). Według przedpremierowych zapowiedzi, tym razem mieszkańcy Hawkins będą musieli zmierzyć się zarówno z nowymi, jak i starymi wrogami, którzy pałają żądzą zemsty. Czy kolejne spotkanie z Drugą Stroną na dobre popsuje im wakacje 1985 roku?

Stranger Things 3 - gdzie obejrzeć? Ile odcinków?

Najnowsza seria „Stranger Things” liczy osiem epizodów, czyli tyle co w 1. sezonie i o jeden mniej niż w poprzednim. Długość poszczególnych odcinków różni się między sobą, ale większość oscyluje między pięćdziesięcioma a sześćdziesięcioma minutami. Główne role w produkcji zagrają po raz kolejny Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo i Noah Schnapp. Do obsady w ważnej roli dołączyła też Maya Hawke, która zagrała dziewczynę z lodziarni o imieniu Robin.

  • Czytaj także: Promocja nowej odsłony „Stranger Things” trwała w najlepsze aż do dzisiejszego ranka. Wczoraj do Polski przyjechali serialowi Mike i Lucas, z którymi udało nam się porozmawiać.
REKLAMA

Poprzednie sezony serialu Netfliksa pozostawiły sporo otwartych furtek i pytań, na które 3. sezon musi odpowiedzieć. Wiadomo jednak, że twórcom zależało też na wprowadzeniu kilku nowych wątków, w tym przede wszystkim dorastania najmłodszych bohaterów. Ich przyjaźń będzie musiała przejść trudną próbę, bo dla niektórych sprawy sercowe staną się znacznie ważniejsze od niegdyś najważniejszych rozrywek. A znając Hawkins, to dopiero wierzchołek problemów tego miasteczka.

Wszystkie trzy sezony „Stranger Things” są już dostępne na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA