REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Stranger Things”: mroczny teaser 4. sezonu. Witamy w Creel House

4. sezon „Stranger Things” jest promowany w trakcie wydarzenia Netfliksa o nazwie TUDUM. W końcu otrzymaliśmy nieco bardziej konkretny teaser.

25.09.2021
18:41
stranger things 4 kiedy teaser tudum netflix
REKLAMA

Stranger Things” jest jednym z największych hitów Netfliksa, mogliśmy więc bezpiecznie założyć, że streamingowy gigant opublikuje jakieś promocyjne materiały 4. sezonu w trakcie swojego wydarzenia pt. TUDUM. Nie przeliczyliśmy się: w sieci pojawił się już pierwszy teaser pt. Creel House, który zdradza nieco więcej, niż poprzednie zapowiedzi. Niestety, nowy materiał nie wyjawia daty premiery; jedyne, co wiemy, to że kolejna odsłona zadebiutuje w 2022 roku. A teraz zobaczcie i poczujcie ten klimacik: rzut oka w przeszłość i opuszczony dom.

REKLAMA

„Stranger Things”, sezon 4: teaser

REKLAMA

Jedyne, co do tej pory wiadomo, to że w nowym sezonie do serialu powróci dr Martin Brenner, dowiemy się też znacznie więcej o historii Hoppera i poznamy więcej dzieciaków z liceum w Hawkins (co potwierdza powyższe wideo). Wiemy, że powiększy się główna paczka i dołączy do niej nowa postać grana przez Amybeth McNulty (możecie ją kojarzyć z serialu „Ania, nie Anna”). Netfliks zdradził, że dziewczyna wpadnie w oko jednemu z bohaterów. Czekamy na kolejne szczegóły.

Tudum rozpoczął się o 18:00 czasu polskiego; całość można obejrzeć na Twitterze, Twitchu i oczywiście YouTubie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA