REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Twoi przyjaciele przegrali" - nowy zwiastun "Stranger Things" wygląda świetnie

Już tylko 10 dni dzieli nas od premiery dwóch ostatnich odcinków 4. sezonu "Stranger Things". Do sieci trafił właśnie dwuminutowy zwiastun, który zapowiada ogrom akcji i wielkich wydarzeń. Czeka nas imponujący finał.

21.06.2022
16:59
stranger things sezon 4 część 2 zwiastun kiedy premiera netflix
REKLAMA

Niedawno pisaliśmy, że wcielający się w Eddiego w 4. sezonie "Stranger Things" Joseph Quinn zapowiada prawdziwą "rzeź" w nadciągającym finale. Nowy zwiastun, który Netflix właśnie wrzucił do sieci, daje nam jej przedsmak - bohaterowie szykują się do bitwy, a starcia, płomienie i wybuchy nie pozostawiają wątpliwości: będzie się działo. Już za dziesięć dni w trwających blisko cztery godziny dwóch odcinkach rozegra się walka - niepokojące słowa Vecny ("To koniec, teraz po prostu się przyglądaj. Twoi przyjaciele przegrali") dają do zrozumienia, że przynajmniej część postaci zazna porażki. Być może będzie się ona wiązać z czyjąś śmiercią.

REKLAMA

Stranger Things 4, zwiastun części 2.

Stranger Things, sezon 4., część 2.

"Szykuj się na epicki finał" - głosi napis w trailerze. Biorąc pod uwagę budżet i blisko dwie i pół godziny czasu trwania ostatniego epizodu, fani liczą na coś naprawdę spektakularnego. Pierwszymi siedmioma odcinkami Netflix podniósł poprzeczkę niebywale wysoko - nowa odsłona okazała się wielkim zaskoczeniem i potężnym wzrostem poziomu flagowego serialu serwisu. Zachwyceni widzowie - w tym wyżej podpisany - ze zniecierpliwieniem wyczekują zamknięcia tego przedostatniego rozdziału opowieści (zapowiedziany 5. sezon będzie zarazem ostatnim).

Zwiastun zapowiada serię mniejszych i większych potyczek, których wyniki mogą okazać się zaskakujące. Oczywiście skokowi jakości towarzyszy też skok oczekiwań, bo jeśli koniec końców otrzymamy po prostu kolejną nieciekawą batalię, w której kluczową rolę odegra Jedenastka, ratując pozostałym tyłki, poskramiając Vecnę i zamykając wrota na Drugą Stronę, jękom zawodu nie będzie końca. Miejmy nadzieję, że twórcy pokażą nam coś zupełnie innego niż to, co widzieliśmy w ostatnich epizodach poprzednich odsłon. Świeżość i efekt zaskoczenia wciąż są temu serialowi niezbędne. Ale... Nie ukrywam - po tym, co widziałem, jestem dobrej myśli. I czekam - jak na żaden inny serial platformy.

Premiera 2. części 4. sezonu "Stranger Things" odbędzie się 1 lipca 2022 o 9:00 rano na Netflix.

REKLAMA

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA