REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

4. sezon "Stranger Things" będzie podzielony na dwie części. Nareszcie poznaliśmy datę premiery

Najwyższa pora - wiemy już, kiedy na Netfliksie pojawi się 4. sezon serialu "Stranger Things"! Fani produkcji długo musieli czekać na pierwsze nieco bardziej precyzyjne informacje na jej temat - na szczęście streamingowy gigant postanowił wreszcie wyłożyć karty na stół i ogłosić datę premiery. A właściwie dwóch premier, bowiem najnowsza seria została podzielona na dwie części.

17.02.2022
17:42
stranger things sezon 4 kiedy data premiery netflix
REKLAMA

Trochę sobie na premierę 4. sezonu "Stranger Things" poczekaliśmy (i poczekamy jeszcze kilka miesięcy). Od czasu debiutu poprzedniej odsłony na Netfliksie minęło już ponad dwa i pół roku. Twórcy dawkowali zapowiedzi bardzo oszczędnie - skromne teasery, grafiki, enigmatyczne wskazówki, żadnych konkretów. Co więcej, w ostatnim czasie do sieci nie spływały żadne istotne informacje czy materiały promocyjne. Na szczęście Netflix zdecydował się przerwać milczenie i uspokoić fanów - kontynuację przygód Eleven i spółki będziemy mogli zobaczyć już wiosną. A następną jej część - jesienią!

REKLAMA
Stranger Things 4

Stranger Things, sezon 4. - kiedy premiera? Znamy datę!

REKLAMA

Zgadza się - czwarta seria "Stranger Things" została podzielona na dwie części, wzorem wielu innych produkcji serwisu. Pierwsza trafi do oferty Netfliksa 27 maja, a druga - 1 lipca. Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że kolejny, piąty sezon, będzie ostatnim.

Możemy zakładać, ze każdy z dziewięciu zapowiedzianych odcinków będzie znacznie dłuższy, niż w poprzednich odsłonach - w oficjalnym ogłoszeniu showrunnerzy serialu podkreślili, że uzyskali "niemal dwukrotnie dłuższy czas ekranowy, niż w przypadku któregokolwiek wcześniejszego sezonu". Wydadzą go w dwóch częściach, ponieważ ma "bezprecedensową długość". Ekipa spędziła na planie prawie dwa lata.

Poniżej możecie zapoznać się z pełną treścią ogłoszenia twórców "Stranger Things", którzy zapowiedzieli, że mają do opowiedzenia jeszcze wiele historii w świecie serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA