REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy zwiastun "Stranger Things 4" jest mroczny i spektakularny. To trzy minuty horroru

Oto trzyminutowy, mroczny zwiastun 4. sezonu Stranger Things. Nową odsłonę serialu Netflix zobaczymy już w maju. Będzie ona liczyć dziewięć długich epizodów. Czekamy!

12.04.2022
16:46
stranger things sezon 4 zwiastun trailer kiedy netflix
REKLAMA

4. sezon "Stranger Things" nadchodzi wielkimi krokami. Długo musieliśmy czekać na nieco bardziej obfity, konkretny materiał promocyjny - i w końcu się doczekaliśmy. Do sieci trafił trwający ponad trzy minuty zwiastun, który wygląda i brzmi znakomicie.

REKLAMA

Na 4. sezon "Stranger Things" - flagowego serialu Netfliksa - przyszło nam czekać ponad dwa i pół roku. Fani nie byli przez ten czas rozpieszczani - dotychczas twórcy dawkowali zapowiedzi bardzo oszczędnie. Po długim okresie posuchy podrzucili nam trochę grafik, enigmatycznych teaserów i wskazówek (tytuły odcinków). Datę premiery poznaliśmy dwa miesiące temu - a teraz, półtora miesiąca przed debiutem pierwszej połowy czwartej serii na Netfliksie (przypominamy, że serwis podzielił ten sezon na dwie części), w końcu możemy nacieszyć oczy tym trwającym ponad trzy minuty zwiastunem. Oto on!

Stranger Things, sezon 4. - zwiastun serialu Netfliksa

Stranger Things, sezon 4. - zwiastun

Ten spektakularny materiał daje jasno i wyraźnie do zrozumienia, że 4. sezon serialu będzie swoistą esencją tego, za co widzowie pokochali "Stranger Things" w 2016 roku. I choć sześć lat później możemy czuć się już nieco zmęczeni destylowaniem lat 80., retro-atmosferą, popisami nadświadomości popkulturowej twórców i ogrywaniem pewnych konwencji, to nie mam najmniejszych wątpliwości, że nowa odsłona odniesie olbrzymi sukces. Liczby nie kłamią - z jakiegoś powodu miliony widzów na całym świecie uwielbiają wracać do Hawkins.

Pierwsza połowa 4. sezonu "Stranger Things" pojawi się na Netfliksie już 27 maja, a druga - 1 lipca. Będzie to przedostatnia odsłona serialu. Showrunnerzy podkreślili, że uzyskali "niemal dwukrotnie dłuższy czas ekranowy, niż w przypadku któregokolwiek wcześniejszego sezonu". Nowa seria będzie liczyć dziewięć długich epizodów.

REKLAMA
Stranger Things 4. Witajcie w Kalifornii
Stranger Things 4 - teaser
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA