REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co stado szczurów robi w Hawkins? Zobacz nową zapowiedź 3. sezonu „Stranger Things”

Fani „Stranger Things”, nie czujcie się obrażeni. Netflix ma rację – już wkrótce nastanie pora karmienia. Premiera serialu coraz bliżej, a tym samym zostanie zaspokojony nasz głód. Jednak do tej pory trzeba się zadowolić kolejnym wideo.

19.03.2019
19:24
stranger things sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Szczury stały się w zasadzie tematem przewodnim 3. sezonu „Stranger Things”. Pojawiły się na oficjalnym plakacie produkcji, a jeden z odcinków nosi tytuł „The Mall Rats”. Tak też nazywał się film Kevina Smitha, ale ten pojawił się w połowie lat 90. Trudno na razie szukać z nim jakichkolwiek związków, zwłaszcza że „Stranger Things” osadzone jest dekadę wcześniej.

Poniższe wideo może stanowić zapowiedź nadchodzącego pełnego zwiastuna. Kiedy można się go spodziewać? Cóż, 4 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Szczura. Ta data może Netfliksowi posłużyć jako idealny dzień na uchylenie rąbka tajemnicy.

W 3. sezonie „Stranger Things” przeniesiemy się do 1985 roku.

Na ekran powrócą znani bohaterowie, ale pojawi się też kilka nowych twarzy. Wśród nich m.in. dziennikarz lokalnej gazety, The Hawkins Post, Bruce, grany przez Jake’a Buseya, Robin, młoda bystra dziewczyna, w którą wcieliła się Maya Thurman-Hawke, a także Patricia Brown, miła staruszka udzielająca porad dzieciakom z okolicy.

REKLAMA

Wiemy już, że dzieciaki będą próbowały otrząsnąć się z wydarzeń z poprzednich sezonów i zacząć normalnie funkcjonować w codziennym życiu. Jednak w Hawkins normalność to pojęcie abstrakcyjne. Samo „Stranger Things” ma być jeszcze straszniejsze i mroczniejsze niż dotychczas. Serial będzie nawiązywać do horrorów, a także do innych dzieł popkulturowych z lat 80., np. filmu „Fletch”. Tym razem na ekranie ma się zjawić nie jeden, a dwóch antagonistów.

Premiera nowego sezonu „Stranger Things” na platformie Netflix 4 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA