REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Mamy nową platformę streamingową. Za piątaka obejrzycie na niej kanały Disneya

Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video - to tylko najwięksi gracze na rynku platform streamingowym, których ofertą możemy cieszyć się w Polsce. Namnożyło nam się serwisów, a teraz dochodzi do nich kolejna. Jej siła nie opiera się jednak na tym, co u potężnej konkurencji.

19.10.2022
15:26
dsney vod kanały
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Gdy już wydaje się, że rynek platform streamingowych w naszym kraju więcej usług nie pomieści, to pojawia się nowa platforma. Jak był Netflix i HBO GO, to jeszcze. A teraz ta ostatnia zmieniła się w HBO Max i w międzyczasie podochodziło jeszcze Amazon Prime Video czy (a może przede wszystkim?) Disney+. Prócz tego w Polsce dostępnych jest jeszcze mnóstwo innych pomniejszych serwisów.

Nie jest łatwo nowym platformom przebić się do świadomości odbiorców. Muszą czymś wyróżniać się na tle konkurencji. Dlatego chociażby FlixClassics kusi dostępem do filmów starszych - artystycznych i gatunkowych. Sweet.tv, które od września dostępne jest na Słowacji i właśnie zadebiutowało w naszym kraju, podeszło do sprawy od jeszcze innej strony. Chce nas bowiem przyciągnąć dostępem do kanałów telewizyjnych i wyjątkowo niską ceną.

REKLAMA

Nowy serwis streamingowy w Polsce

Serwis oferuje przede wszystkim dostęp do kanałów telewizji linearnej. I to nie byle jakich. Za pośrednictwem usługi można bowiem oglądać stacje powiązane z Disneyem, czyli Disney Channel HD, Disney Junior, Disney XD, Nat Geo People HD i Fox Comedy HD.

Prócz polskojęzycznych stacji Disneya usługa oferuje dostęp do kanałów zagranicznych, jak Baby TV, Deluxe Music, Euronews, czy - przydatne na jesienne wieczory - Fireplace 4K (nagranie ogniska) i Aquarium 4K (nagranie akwarium).

Poza kanałami telewizyjnymi Sweet.tv oferuje również dostęp do biblioteki filmów na żądanie. Część z nich po wykupieniu subskrypcji dostępna jest bezpłatnie, za inne trzeba zapłacić. Tytułów do obejrzenia nie ma na razie wiele, ale ich liczba ma się powiększać. Podobnie jak linearnych stacji.

Sweet.tv - ile to kosztuje?

Ze Sweet.tv można korzystać z poziomu przeglądarki internetowej, a także aplikacji dostępnych na:

  • Smart TV
  • smartfonach (Android i iOS)
  • tabletach (Android i iOS)
  • dekoderach (nawet na Apple TV i Xbox)
  • laptopach (macOS i Windows).
REKLAMA

Po wykupieniu subskrypcji można korzystać z usługi na pięciu urządzeniach jednocześnie.

I teraz najlepsze. Sweet.tv nie ma wygórowanej ceny. Na razie w Polsce dostępny jest jeden plan taryfowy, który kosztuje 4,99 zł/msc. Do tego pierwszy tydzień jest darmowy. Możecie więc przetestować, czy usługa przypadnie wam do gustu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA