REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Polka z Usherem na jednej scenie. „First Super Bowl baby”!

Tegoroczny Super Bowl już za nami. Po raz kolejny finał mistrzostw futbolu amerykańskiego był jednym z największych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. Nie tylko w kwestii sportowej, ale też rozrywkowej. Wśród licznych zapowiedzi filmowych, reklam z udziałem najgłośniejszych nazwisk, znalazł swoje miejsce również jedyny w swoim rodzaju występ muzyczny. W miniony weekend podczas Super Bowl Halftime Show na jednej scenie z Usherem pojawiła się Polka.

12.02.2024
12:14
polka z usherem na super bowl
REKLAMA

Nikola Pośnik wystąpiła w grupie tancerzy, która towarzyszyła Usherowi w trakcie koncertu. Było to dla Polki niesamowite doświadczenie, czym dumnie podzieliła się na swoim Instagramie. Według jej relacji jest to pierwszy Super Bowl, w którym wzięła udział jako jedna z artystek.

Czytaj więcej na temat Super Bowl 2024 na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Polka na Super Bowl u boku Ushera. Jak się tam znalazła?

O Nikoli Pośnik jest głośno nie po raz pierwszy. W 2023 roku wystąpiła w teledysku do piosenki „Double D'z” słynnej grupy Black Eyed Peas. Od trzech lat mieszka i trenuje taniec w Los Angeles. Tam też współpracuje z agencją McDonald Selznick Associates (MSA). W miniony weekend można było zobaczyć Polkę na jednej scenie z Usherem podczas Super Bowl.

REKLAMA
polka z usherem na super bowl
Polka z Usherem na jednej scenie. Pierwszy Super Bowl Nikoli Pośnik

Trzeba stwierdzić, że kamera ją uwielbiała. Mogliśmy więc obserwować Nikolę na ekranach dość często. Zachwytu nie ukrywali także bliscy tancerki, udostępniając fragmenty jej występu w social mediach. Gratulujemy i życzymy dalszego prężnego rozwoju kariery!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA