REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Świnka Peppa" - gdzie obejrzeć wszystkie sezony? Sprawdzamy dostępność

"Świnka Peppa" to serial, który pokochały przedszkolaki na całym świecie, a tytułowa świnka stała się idolką dzieciaków na całym świecie. Pierwszy odcinek o przygodach Peppy i jej rodziny zadebiutował w 2004 roku i od tej pory jest w czołówce najpopularniejszych seriali dla dzieci. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć wszystkie sezony kultowej kreskówki.

08.04.2023
5:55
swinka peppa gdzie obejrzec
REKLAMA

O sukcesie "Świnki Peppy" świadczy przede wszystkim fakt, że od 2004 roku aż do teraz jest ona nieustannie emitowana. Brytyjski serial animowany przedstawia życie codzienne Peppy oraz jej rodziny: młodszego brata Jacka, Świnki Mamy i Świnki Taty. Mała bohaterka wraz z przyjaciółmi, którzy są innymi niż ona zwierzątkami, chodzi na plac zabaw i basen, jeździ na rowerze, a także odwiedza swoich ukochanych dziadków. Bohaterowie kreskówki podobnie, jak ludzie, mieszkają w domach, jeżdżą samochodami i robią zakupy, jednak wciąż wykazują pewne cechy zwierząt, na których są wzorowane. W przypadku Peppy, członkowie jej rodziny chrumkają jak świnki, a z kolei rodzina Królików piszczy na widok marchewki.

REKLAMA
Czołówka serialu "Świnka Peppa" (2004-)

Pięciominutowe odcinki osadzone w świecie zwierząt stały się hitem wśród przedszkolaków. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć wszystkie sezony kultowej animacji.

Gdzie obejrzeć serial "Świnka Peppa"?

REKLAMA

Do tej pory powstało 7 sezonów serialu "Świnka Peppa", które można obejrzeć na następujących platformach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA