REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale
  4. VOD

Gdzie obejrzeć serial "Psi Patrol"? Sprawdzamy, gdzie dostępne są wszystkie sezony

"Psi Patrol" to animacja, na punkcie której oszalały niemal wszystkie dzieciaki, a poszczególni członkowie załogi ratowniczych psiaków nadrukowani zostali na plecakach i piórnikach. Są przedstawieni także w formie kolorowanek, maskotek, puzzli i wielu innych zabawek. Szał na serial "Psi Patrol" zdaje się nie kończyć. Sprawdź, gdzie obejrzeć wszystkie sezony hitowej animacji.

02.04.2023
6:06
psi patrol gdzie obejrzec
REKLAMA

"Psi Patrol" zadebiutował na ekranach w 2013 roku i niemal od razu stał się hitem, a na rynku natychmiast pojawiły się przeróżne gadżetów z serialu. Można było odnieść wrażenie, że Marshall, Chase czy Rocky wyskoczą nawet z lodówki (w zasadzie naprawdę wyskoczyli, bo oprócz serii gadżetów z wizerunkami psiaków, pojawiły się nawet jogurty z ich postaciami).

REKLAMA

Sukces serialu o przygodach 10-letniego chłopca Rydera i załogi psów ratowniczych, które w zakresie swoich zawodów, takich jak policjant, strażak czy pilot, wypełniają przeróżne misje, zaowocował powstaniem kolejnych sezonów oraz pełnometrażowych produkcji filmowych, które dostępne są w VOD.

Gdzie obejrzeć serial "Psi Patrol"?

Ze względu na to, że nie wszystkie sezony "Psiego Patrolu" dostępne są w jednym miejscu, zebraliśmy wszystkie platformy, na których dostępne są poszczególne sezony serialu:

Gdzie obejrzeć filmy z serii "Psi Patrol"?

Filmy, które powstały na podstawie serialu, również dostępne są w VOD:

REKLAMA
Psi Patrol - zwiastun
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA