REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

Sylwester 2020 z bohaterami Avengers? Marvel Studios zapowiada specjalny musicalowy występ

Rok 2020 nie był szczególnie udany dla firmy Marvel Studios, której wszystkie tegoroczne produkcje musiały zostać przesunięte na późniejszy termin. Szef studia Kevin Feige być może dlatego uznał, że ten rok należy pożegnać z przytupem i w sposób zupełnie niespodziewany. Dlatego zapowiedział muzyczne show z bohaterami MCU.

23.12.2020
16:03
sylwester 2020
REKLAMA
REKLAMA

Fani Marvel Cinematic Universe zdecydowanie nie będą ciepło wspominać ostatnich 12 miesięcy. Jeszcze w lutym wydawało się, że nareszcie doczekają się startu 4. fazy filmowego uniwersum i nowego serialowego świata z bohaterami Avengers. Pandemia COVID-19 skutecznie zmiażdżyła wszystkie te nadzieje. I co najgorsze, Disney bardzo długo nie był w stanie odpowiednio zareagować na wszystkie wynikające z tej sytuacji problemy. Widzowie nie doczekali się premier „Czarnej Wdowy”, „Eternals” czy seriali „WandaVision” i „The Falcon and the Winter Soldier”,  a w dodatku nie dostali zupełnie nic w zamian.

Dopiero pod koniec roku wytwórnia wyszła z wcześniejszego marazmu i odpaliła informacyjną bombę, dzięki której o MCU znowu zrobiło się głośno. Disney ogłosił aż trzy zupełnie nowe seriale Marvela, dwa pełnometrażowe filmy i dwie produkcje specjalne związane ze „Strażnikami z Galaktyki” (wszystkie szczegóły o tych tytułach znajdziecie TUTAJ), a w dodatku opublikował aż pięć nowych zwiastunów. Na tym medialna aktywność Kevina Feigego się zresztą nie skończyła. Szef Marvel Studios ostatnio zdradził, że „She-Hulk” będzie komedią prawniczą i zapowiedział specjalne sylwestrowe show.

Marvel wypuści musical ze swoimi bohaterami na Sylwestra. Podobno w trakcie show zostaną też pokazane fragmenty nowości z 2021 roku.

Szczegóły produkcji Feige ogłosił w specjalnym wideo skierowanym do chińskich fanów MCU. Muzyczny występ zostanie zaimplementowany w noworoczny koncert tamtejszej platformy streamingowej Bilibili, która stanowi połączenie między Facebookiem, Twitterem i YouTubem. Istnieją sposoby na połączenie się z nią poza Chinami, choć zapewne każdy będzie chciał tracić czas na takie próby.

REKLAMA

Na szczęście można też założyć z bardzo dużym prawdopodobieństwem, że materiał szybko trafi też na amerykańskie serwisy. Tym bardziej, że prezes Marvel Studios wspomniał także o „zerknięciu na to, co czeka nas w 2021 roku”. Wydaje się więc, że musical będzie przy okazji swoistą reklamą przyszłorocznych produkcji Marvel Cinematic Universe. A to oznacza niewidziane wcześniej sceny z superbohaterskich filmów i seriali.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA