REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Ten legendarny muzyczny show ma już 30. lat. TVP pokaże specjalny odcinek "Szansy na sukces"

"Szansa na sukces" to hitowy muzyczny show, od którego zaczęła się kariera wielu polskich artystów. "Szansa" skończyła już 30. lat, a TVP wyemituje w tę niedzielę odcinek specjalny z okazji okrągłego święta. Gościć na słynnej kanapie będą m.in. Kasia Cerekwicka oraz Andrzej Lampert, czyli gwiazdy, które zaczynały w popularnym show Telewizyjnej Dwójki.

19.11.2023
13:00
Szansa na sukces TVP
REKLAMA

W "Szansie na sukces" zaczynali młodzi artyści, o których dziś śmiało można napisać, że są wielkimi gwiazdami. Program na podstawie pomysłu Elżbiety Skrętkowskiej przyciągnął m.in Joannę Kulig, Margaret, Justynę Steczkowską, Darię Zawiałow czy Kasię Stankiewicz.

REKLAMA

"Szansa na sukces" skończyła już 30. lat. TVP wyemituje odcinek specjalny show.

Pierwszy odcinek muzycznego show TVP wyemitowała 4 listopada 1993 roku. Najbardziej znanym i charakterystycznym prowadzącym był oczywiście Wojciech Mann. Kolejno program prowadzili m.in. Artur Orzech, Marek Sierocki czy Aleksander Sikora.

Więcej o muzyce przeczytasz w Spider's Web:

Już w tę niedzielę, o godz. 15:05 TVP wyemituje specjalny odcinek z okazji 30. urodzin "Szansy na sukces". Jubileuszowy odcinek posiadać będzie specjalną formułę. Warto podkreślić, że przypomniana zostanie historia kultowej "Szansy", ale też wcześniejsze odcinki "na poważnie i na wesoło". Uczestnicy show po wylosowaniu zobaczą archiwalne wykonania piosenek sprzed lat, m.in. Kasi Stankiewicz, która razem z Anitą Lipnicką zaśpiewała piosenkę Varius Manx "Zamigotał świat".

"Szansa na sukces"
REKLAMA

W trakcie jednego z odcinków "Szansy na sukces" wyłoniono wokalistkę Blue Cafe

Przypomniany zostanie też występ Andrzeja Lamperta. Przed laty gwiazdor wygrał odcinek z piosenkami Maryli Rodowicz. Widzowie zobaczą też odcinek z Margaret. Piosenkarka wygrała z kolei odcinek z piosenkami Brodki, wykonując hit "Znam Cię na pamięć". To jeszcze nie wszystko, bo Paweł Rurak-Sokal opowie, jak w trakcie jednego z programów wybrał Dominikę Gawędę na wokalistkę grupy Blue Cafe.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA