REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka /
  4. Dzieje się

Sokół i Brodka śpiewają dla "Akademii Pana Kleksa". Ta piosenka będzie hitem

To może być muzyczny hit z udziałem znanych i cenionych polskich artystów. Światło dzienne ujrzał klip do piosenki nowej "Akademii Pana Kleksa". W utworze "Całkiem nowa bajka" pojawiają się m.in. Sokół, Igo, Brodka oraz Ralph Kaminski. W teledysku gości również Piotr Fronczewski, tak bardzo kojarzony z filmem z 1983 roku z i rolą Pana Kleksa.

17.11.2023
12:24
Akademia Pana Kleksa Całkiem nowa bajka
REKLAMA

"Całkiem nowa bajka" to już druga piosenka promująca film "Akademia Pana Kleksa", która do polskich kin trafi w 2024 roku. Pierwsza część pojawi się w styczniu 2024 roku. Zanim jednak zobaczymy film, możemy posłuchać piosenki i zobaczyć klip "Całkiem nowa bajka", w której wzięli udział znani artyści, mocno kojarzeni z Męskim Graniem.

REKLAMA

Znani artyści promują najnowszy klip do "Akademii Pana Kleksa".

Do bajkowego, magicznego świata zapraszają w piosence m.in. Mrozu, Artur Rojek, Kaśka Sochacka, Sokół oraz Ralph Kaminski. Fani Piotra Fronczewskiego, odtwórcy Ambrożego Kleksa z filmu z 1983 roku również nie będą zawiedzeni.

Więcej o nowej "Akademii Pana Kleksa" przeczytasz na łamach Spider's Web:

- Oglądałem wszystkie części Pana Kleksa. Miałem też, co istotne, ścieżkę dźwiękową na winylu, więc tych wszystkich legendarnych już piosenek słuchałem na gramofonie. Jestem też na ścieżce nowego Pana Kleksa. Dla mnie to jest coś świetnego szczególnie, że tutaj zebraliśmy naprawdę znakomitych artystów - powiedział Mrozu o wspólnym projekcie.

Z kolei Artur Rojek dodał: Widzę, że biorę udział w czymś pieczołowicie przygotowanym, z dużą wyobraźnią, jakością, z fajnymi gośćmi - powiedział.

"Całkiem nowa bajka"

Warto dodać, że wszystkie przychody z nowej wersji filmu trafią na rzecz Fundacji One Day, wspierającej młodzież z domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. Reżyserem dwóch części nowego Kleksa jest Maciej Kawulski, reżyser odpowiedzialny za takie tytuły jak m.in. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oraz "Jak pokochałam gangstera".

REKLAMA

Tomasz Kot w roli głównej Ambrożego Kleksa

Legendarna rola Kleksa powierzona została Tomaszowi Kotowi. Zamiast Adama Niezgódki pojawi się Ada Niezgódka, którą zagrała Antonina Litwiniak. W nowej odsłonie hitowego filmu ponownie zagości też Piotr Fronczewski. Pod najnowszym klipem na YouTube z udziałem polskich artystów nie brakuje pozytywnych komentarzy. Niewykluczone więc, że piosenka szybko stanie się hitem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA