REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Możesz wozić się na sztywniutko. Już teraz kupisz kolekcję ubrań inspirowanych „Ślepnąc od świateł”

Jeżeli ktoś się zalicza do fanów serialu Krzysztofa Skoniecznego, to prawdopodobnie z ochotą uszczupli zasoby swojego portfela, widząc te ubrania. Do sprzedaży trafiła kolekcja Sztywniutko, a zyski zostaną przekazane na szczytny cel.

28.01.2019
18:44
ślepnąc od świateł sztywniutko ubrania
REKLAMA
REKLAMA

Postaci Pioruna z produkcji HBO, w którego wcielił się sam reżyser, nie trzeba przedstawiać nikomu, kto już widział „Ślepnąc od świateł”. Każdy też pamięta, w jakich ciuchach woził się po klubach i co było jego charakterystycznym powiedzeniem. Mowa oczywiście o haśle „Sztywniutko”. No aż samemu chciałoby się posiadać koszulkę lub bluzę z takim napisem. Teraz jest to już jak najbardziej możliwe.

T-shirty i bluzy z kolekcji Sztywniutko można już kupować na stronie answear.com.

sztywniutko ślepnąc od świateł class="wp-image-246958"

Ten post wyjaśnia zresztą całą sprawę. Zyski ze sprzedaży ubrań inspirowanych „Ślepnąc od świateł” zostaną przekazane na rzecz Monaru. To apolityczna organizacja przeciwdziałająca narkomanii, bezdomności i zagrożeniom społecznym. Stara się nieść pomoc osobom pozostającym w trudnej sytuacji życiowej – samotnym, chorym na AIDS, skrzywdzonym przez los.

Ubrania są uniseksowe w kolorze czarnym i dostępne w rozmiarach od S do XL. Koszt T-shirtu to 99 zł, zaś bluzy 199,90 zł.

„Ślepnąc od świateł” to historia przedstawiająca siedem dni z życia kokainowego dilera. Jego idealnie poukładany świat zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie. W główną rolę wcielił się debiutujący w produkcji Kamil Nożyński, a na ekranie pojawiają się także Jan Frycz, Robert Więckiewicz, Janusz Chabior, Cezary Pazura, Eryk Lubos, Marta Malikowska i Marzena Pokrzywińska.

REKLAMA

Serial został też doceniony zagranicą i był najczęściej oglądanym serialem HBO GO w zeszłym roku. Jego scenariusz został oparty na książce Jakuba Żulczyka (on sam jest też współscenarzystą). Autor szykuje już swoją kolejną powieść.

„Ślepnąc od świateł” można oglądać na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA