REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Wśród uczestników ma pojawić się Helena Englert

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Niektóre elementy programu mają zostać zmienione i jak donosi "Super Express", niektórzy z jurorów wyeliminowani. Kompletowana jest również obsada "Tańca". Mówi się, że taneczne umiejętności zaprezentuje m.in. Helena Englert, gwiazda nowego serialu HBO Max "#BringBackAlice".

14.04.2023
12:55
Taniec z gwiazdami, Polsat
REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" po przerwie wraca na antenę Polsatu. Pojawiły się doniesienia, że taneczny show zostanie przeniesiony z poniedziałku na niedzielę. Zmian będzie jednak więcej. Ponoć producenci zastanawiają się nad powrotem do dawnego tytułu programu, jeszcze z czasów, gdy show był w ramówce TVN (bez członu "Dancing with the stars"). Jak donosi "Super Express" zmiany mogą też dotknąć jurorski skład.

REKLAMA

Z programem pożegna się jurorka Iwona Pavlović?

O tym, że z programem miałaby pożegnać się Iwona Pavlović, mówi się od kilku lat. Według tabloidu to właśnie ona miałaby być pierwszą osobą, która nie oceniałaby tanecznych umiejętności uczestników. Nowy dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak zastanawia się też nad wyeliminowaniem Andrzeja Grabowskiego. Najpewniej nie zobaczymy Iwony. Nie wiadomo, co z Andrzejem Grabowskim - podaje źródło "Super Expressu".

Helena Englert jedną z gwiazd "Tańca z gwiazdami"?

Widzów elektryzuje również gwiazdorski skład "Tańca". Wśród nazwisk gwiazd, które miałyby zatańczyć, wymienia się syna Edyty Górniak, Allana Krupę. Producenci zastanawiają się również nad synem Justyny Steczkowskiej - Leonem Myszkowskim. Z kolei serwis Pomponik wskazuje na takie nazwiska 14. edycji, jak Jarosław Bieniuk, Zofia Zborowska, Krystian Wieczorek oraz Helena Englert, o której głośno jest teraz ze względu na nowy serial HBO MAx - "#BringBackAlice".

REKLAMA

Wcześniej córka Jana Englerta wystąpiła na dużym ekranie w filmie "Pokusa".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA