REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tanya Roberts, dziewczyna Jamesa Bonda, żyje. Agent gwiazdy omyłkowo przekazał fałszywą informację o jej śmierci

Agent aktorki znanej m.in. z roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie „Zabójczy widok” i z serialu „Aniołki Charliego” podał fałszywą informację o śmierci gwiazdy. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, 65-letnia Tanya Roberts żyje.

05.01.2021
10:35
tanya Roberts James Bond fake news
REKLAMA
REKLAMA

Wbrew fali medialnych doniesień na ten temat, amerykańska aktorka Tanya Roberts żyje — fałszywą informację o śmierci gwiazdy podał przez pomyłkę jej agent, Mike Pingel. Menedżer przeprasza za wprowadzenie opinii publicznej w błąd.

Tanya Roberts żyje. Skąd wzięła się plotka o jej śmierci?

Tłumaczący się z wywołanego zamieszania Mike Pingel, przyjaciel i agent aktorki wyjaśnia, że do nieporozumienia doszło podczas rozmowy z mężem gwiazdy, Lance'em O'Brienem. Tanya Roberts przebywa obecnie w szpitalu w Los Angeles. 65-letnia dziś aktorka straciła niespodziewanie przytomność w Wigilię Bożego Narodzenia po powrocie do domu ze spaceru z psem. Od tamtej pory leży na oddziale intensywnej terapii, a jej stan oceniany jest jako krytyczny.

Dziewczyna Bonda i jeden z „Aniołków Charliego”

Swoją karierę Tanya Roberts rozpoczęła jako modelka. Jednak to rola dziewczyny Jamesa Bonda u boku Rogera Moore'a w filmie „Zabójczy widok” (1985) przyniosła jej największą popularność. Szerszej publiczności może być także znana z seriali „Aniołki Charliego” (jako Julie Rogers) i „Różowe lata siedemdziesiąte”, w którym wcielała się aż do 2004 r. w Midge Pinciotti.

AKTUALIZACJA:

REKLAMA

Portal TMZ poinformował, że Tanya Roberts zmarła w szpitalu. Informację potwierdził Lance O'Brien, partner aktorki.

*Zdjęcie główne: Kadr z filmu „Zabójczy widok”/mat.pras.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA