REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taylor Swift u ciebie w domu w sylwestrową noc. Koncert artystki trafi do oferty Netfliksa

O jej twórczości można mieć różne zdanie. Nie można jej jednak odmówić tego, że jest megagwiazdą światowej muzyki, a jej koncerty to spektakularne show na najwyższym poziomie. Nigdy nie było cię na koncercie Taylor Swift? Możesz to nadrobić nie wychodząc nawet z domu.

13.12.2018
19:00
Taylor Swift reputation Stadium Tour
REKLAMA
REKLAMA

Do oferty Netfliksa trafi zapis z koncertu w Nashville, który odbył się w ramach Reputation Stadium Tour. Była to trasa, która zapisała się w historii muzyki jako najlepiej sprzedające się tournée w Stanach Zjednoczonych. Seria koncertów zarobiła ponad 260 mln dol. Na scenie można było oglądać pokazy pirotechniczne, fajerwerki czy kobrę o iminiu Karyn.

Ta moc atrakcji trafi do Netfliksa 31 grudnia. Jeżeli nie macie planów na sylwestrową noc, to możecie wybrać się na koncert Taylor Swift zupełnie za darmo. Co tam rodzime estrady ustawiane w polskich miastach, kiedy na jedno kliknięcie możecie mieć w domu autorkę Shake It Off.

Taylor Swift reputation Stadium Tour - zwiastun:

Niespodzianką dla fanów muzyki popularnej będą gościnne występy Camili Cabello oraz Charli XCX u boku Taylor Swift. W setliście oprócz największych przebojów artystki znalazł się medley Style/Love Story/You Belong With Me oraz New Year's Day, który dobrze wpisuje się w czas premiery na Netfliksie. Nie ma jednak pewności, że w sfilmowanym występie pojawią się wszystkie numery, które zostały wykonane tego wieczora w Nashville.

REKLAMA

Wcześniej, bo 15 grudnia, w serwisie streamingowym pojawi się koncert artysty trudniącego się już inną muzyczną działką. Do oferty Netfliksa trafi zapis z występu Bruce’a Springsteena.

Koncert Taylor Swift na Netfliksie już w 31 grudnia 2018 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA