REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oryginalna Sarah Connor na zdjęciach z planu filmu Terminator 6. Kontynuacja serii w przyszłym roku

W ciągu kilku dekad filmów i seriali Sarah Connor doczekała się różnych wcieleń. Fanom najbardziej podobało się jednak to oryginalne, w postaci Lindy Hamilton. Do sieci trafiły zdjęcia aktorki wcielającej się w dawną postać na planie filmu Terminator 6.

21.06.2018
11:50
Terminator 6 Sarah Connor
REKLAMA
REKLAMA

Terminator to film, który pozwolił Jamesowi Cameronowi przebić się do świadomości szerszej grupy odbiorców, a sequel Dzień sądu tylko ugruntował pozycję reżysera. Po latach powstały jeszcze trzy filmy z serii, jednak filmowiec nie miał z nimi nic wspólnego. Dlatego też kolejne części znacząco różniły się fabularnie od dwóch pierwszych. Czas jednak na to, by franczyza wróciła do korzeni.

Terminator 6 będzie kontynuacją Dnia sądu.

Film zignoruje wydarzenia z Buntu maszyn, Ocalenia i Genisys i będzie wstępem do nowej trylogii o cyborgach z przyszłości. Produkcja przedstawi nową główną bohaterkę – Dani Ramos, pochodzącą z Meksyku kobietę, która staje się celem nowego typu Terminatora. Nie znaczy to jednak, że nie zobaczymy kilku starych znajomych. Do roli kultowego T-800 powróci Arnold Schwarzenegger.

Terminator 6 Sarah Connor class="wp-image-174517"

Natomiast Linda Hamilton powróci jako Sarah Connor.

To właśnie obecność tej aktorki może najmocniej ucieszyć fanów serii. Hamilton wcieliła się w tę postać w obu filmach Camerona. W produkcjach z XXI w. jej rolę przejęły aktorki znane z Gry o tron – Lena Headey (serial Terminator: Kroniki Sary Connor) oraz Emilia Clarke (Terminator: Genisys).

Niedawno rozpoczęto prace na planie filmu, które potrwają do października. Ekipa pochwaliła się już pierwszymi fotografiami, na których widać Hamilton w charakterystycznym kostiumie Sary.

Terminator 6 – obsada

REKLAMA

Oprócz starych wyjadaczy serii w filmie pojawi się Natalia Reyes jako wspomniana Ramos. Z kolei w cyborga zupełnie nowej generacji wcieli się Gabriel Luna, znany z Agentów T.A.R.C.Z.Y. Wiadomo także, że w ekipie znalazła się Mackenzie Davis (Blade Runner 2049), która w produkcji zagra kogoś w rodzaju wytrenowanego zabójcy, którego intencje nie są jeszcze znane. James Cameron posłuży jako producent, a reżyserią zajmie się Tim Miller (Deadpool).

Premierę filmu zaplanowano na 26 lipca 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA