REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„The Batman” nabiera kształtów. Pojawiły się plotki o tym, kto wcieli się w Pingwina i lokaja Alfreda

The Batman” Matta Reevesa zobaczymy na ekranach kin dopiero w lipcu 2021 roku, ale niemal codziennie pojawiają się nowe informacje dotyczące tego głośnego projektu. Z każdą kolejną coraz bardziej nie mogę doczekać się tego filmu.

06.11.2019
9:38
Detektyw - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze doniesienia dotyczą bohatera zwanego Pingwinem. Po tym, jak ogłoszono, że nie zobaczymy tej roli Jonah Hilla, pojawiły się plotki o angażu Colina Farrell. Ten – wedle zagranicznych serwisów – negocjuje właśnie udział w projekcie Matta Reevesa.

Pingwin w filmowej formie kojarzy się najmocniej z kreacją Danny’ego DeVito w filmie „Powrót Batmana” Tima Burtona z 1992 roku. Aktor całkowicie zawładnął ekranem, silnie zaznaczając swoją obecność.

Jego Pingwin był odrażający, przerażający i wywołujący skrajne emocje. Czy Farrellowi uda się przyćmić swojego starszego kolegę? Jestem bardzo ciekawy, w jaki nowy pomysł mają na tę postać twórcy „The Batman”.

Powrót Batmana - kadr z filmu class="wp-image-340982"

Ale to nie całe zamieszanie wokół „The Batman”. Andy Serkis brany jest pod uwagę do roli Alfreda Pennywortha, przyjaciela i lokaja Bruce’a Wayne’a.

Serkis współpracował już wielokrotnie z Reevesem na planie serii „Planeta Małp”. W niedawnej rozmowie z portalem JoBlo aktor powiedział:

Poszedłbym na skraj artystycznego świata dla Matta Reevesa. Uważam go za jednego z najbardziej błyskotliwych reżyserów. Z chęcią pracowałbym nad dowolnym jego projektem.

Warto dodać także, że Robert Pattinson rozpoczął treningi sztuk walki w ramach przygotowań do roli. Aktor ćwiczy pod okiem Rigana Machado, mistrza dżu-dżitsu, który przygotowywał Keanu Reevesa do roli „Johna Wicka”.

Czarna Pantera - kadr z filmu class="wp-image-340991"
REKLAMA

„The Batman” nabiera prawdziwych kształtów. Zoe Kravitz będzie Catwoman, Paul Dano Człowiekiem-Zagadką, a Jeffrey Wright Komisarzem Gordonem. Obsada projektu robi wrażenie.

Efekt prac poznamy, gdy „The Batman” Matta Reevesa trafi do kin. Światowa premiera zaplanowana jest na 21 lipca 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA