REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

3. sezon "The Bear" tuż-tuż. Ujawniono datę nowych odcinków serialowego hitu

"The Bear" znów wraca do kuchni, by przygotować kolejny, smakowity i 3. już sezon tego hitowego serialu. Jak ujawnił prezes stacji FX, John Landgraf, nowe odcinki "The Bear" fani zobaczą już w czerwcu 2024 r.

11.02.2024
12:30
The Bear
REKLAMA

"The Bear" szybko stał się serialowym hitem. Na Disney+ fani mogą oglądać 2. sezony serialu, gdzie w centrum wydarzeń jest uznany szef kuchni, Carmy, który usiłuje postawić na nogi rodzinny biznes i próbuje poradzić sobie z nieokrzesaną ekipą. "The Bear" doczekał się wielu wyróżnień, w tym 10. zdobytych nagród Emmy oraz 4. nagród Złoty Glob. Ci, którzy lubią ten serial, nie będą zawiedzeni, gdyż już w czerwcu tego roku na Hulu wbije 3. sezon. Data premiery nie jest przypadkowa, gdyż wcześniejsze sezony również miały premierę w letnich miesiącach.

REKLAMA

Więcej o "The Bear" czytaj w Spider's Web:

3. sezon "The Bear" wystartuje już w czerwcu 2024 r.

Choć 3. sezon wystartuje latem tego roku, zdjęcia do niego jeszcze się nie rozpoczęły. Jak donoszą amerykańskie media, ma stać się to niebawem, dosłownie za kilka tygodni. Jeszcze w listopadzie 2023 r. przedstawiciele FX oraz Hulu tak wypowiadali się o powstaniu 3. sezonu "The Bear".

The Bear zachwycił widzów w pierwszym sezonie, a w drugim osiągnął jeszcze więcej, stając się fenonem kulturowym - podkreślał prezes FX Entertainment Nick Grad w komunikacie prasowym z listopada 2023 roku. My i nasi partnerzy z Hulu dołączamy do fanów w oczekiwaniu na kolejny rozdział w historii The Bear -dodawał.

The Bear zwiastun

Do obsady powrócą dobrze znani bohaterowie

REKLAMA

Wiadomo, że do 3. sezonu powrócą dobrze znani już widzom bohaterowie w postaci świetnie odkrywających ich aktorów oraz aktorek. Mowa o takich gwiazdach, jak m.in. Jeremy Allen White, Ayo Edebiri oraz Ebon Moss-Bachrach. Pojawienie się za kilka miesięcy 3. odsłony "The Bear" to z pewnością nie lada gratka dla wielkich fanów tego serialu, który zdobywał świetne recenzje wśród widzów, krytyków oraz dziennikarzy. Serwis NME nazwał "The Bear" najlepszym serialem 2023 r. podkreślając, że "żaden inny serial, tak mocno nie wbił się w serca widzów, a kolejne odcinki zwęgliły, pokroiły i zmiękczyły mocniej, niż jakikolwiek kuchenny chaos".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA