REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Billy Rzeźnik i chłopaki powracają, aby skopać tyłki supkom. Oto finałowy zwiastun 2. sezonu „The Boys”

Premiera 2. sezonu „The Boys” zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu poznamy dalsze losy tytułowych chłopaków, walczących z supkami, czyli superbohaterami. Tymczasem Amazon podgrzewa atmosferę prezentując finałowy zwiastun nadchodzącej odsłony serialu.

04.08.2020
19:52
the boys 2 trailer zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Amazon Prime Video od początku swojego istnienia krytykowane było za niezbyt interesującą bibliotekę. Owszem, obecne na platformie filmy i seriale były dobre i mocne, ale brakowało globalnego hitu. Produkcji na miarę „Rodziny Soprano” czy „House of Cards”, o której mówiliby dosłownie wszyscy. Serwis zainwestował więc grube miliony na serial osadzony w świecie „Władcy pierścieni”, a w międzyczasie pojawiło się „The Boys”. Produkcja na podstawie komiksów Gartha Ennisa najchętniej oglądanym tytułem oryginalnym serwisu.

2. sezon „The Boys” będzie jeszcze bardziej szalony

Szybko zamówiono więc 2. (a nawet i 3.) sezon i już niedługo poznamy dalsze losy Billy'ego Rzeźnika i reszty chłopaków, którzy dumnie stawiają czoła supkom. Szykujcie się jednak na jeszcze większą dawkę przemocy, wulgaryzmów i szalonej akcji. Jak mówił całkiem niedawno twórca serialu, ekipa otrzymała od Amazona dużo większy budżet niż poprzednio, co pozwoliło na realizację bardziej imponujących sekwencji i wykorzystania lepszych efektów specjalnych.

Odkąd tylko pojawiły się pierwsze zapowiedzi, wiedzieliśmy, że jest na co czekać. Każdy kolejny materiał tylko podgrzewał atmosferę przed premierą. A jakby hype nie był wystarczający Amazon Prime Video wypuściło właśnie finałowy zwiastun 2. sezonu, który pokazuje z jak szaloną produkcją będziemy mieli do czynienia:

O czym będzie 2. sezon „The Boys”?

Do swoich ról powrócą m.in.: Karl Urban (Billie Rzeźnik), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Star (Ojczyznosław), Erin Moriarty (Annie January) i Laz Alonso (Cycuś Glancuś). Pojawi się też kilka nowych twarzy, jak chociażby Aya Cash wcielająca się w Stormfront. Zdecydowanie można się również spodziewać, że o wiele więcej (mniej się przecież nie da) czasu na ekranie spędzi znany z „Breaking Bad” Giancarlo Esposito, którego mogliśmy w finale 1. sezonu zobaczyć jako CEO firmy Vought.

REKLAMA

Jak już zapowiedział Eric Kripke nie dowiemy się od razu, co spotkało Billy'ego Rzeźnika po tym jak odłączył się od tytułowej grupy i postanowił samemu stawić czoła Ojczyznosławowi. Jego losy między sezonami poznamy dzięki krótkometrażowce „Butcher”, którego premiera nastąpi w trakcie nadawania 2. odsłony serialu. Pierwsze trzy odcinki pojawią się na Amazon Prime Video 4 września, a kolejne będą trafiać na platformę w tygodniowych odstępach.

1. sezon „The Boys” znajdziecie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA