REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Czy ktoś zastąpi zmarłego aktora w spin-offie "The Boys"? Prime Video nareszcie wydało oświadczenie

Niedługo przed świętami wielkanocnymi Chance Perdomo - młody aktor wcielający się w jedną z głównych ról w serialu „Gen V”, Andre Andersona - zginął w wypadku. Amazon odwołał wówczas zdjęcia to produkcji Prime Video, jednak teraz producenci nareszcie wydali oświadczenie w tej sprawie. Czy zdecydowano się na recast?

06.05.2024
18:29
the boys gen v chance perdomo aktor postać andre co dalej amazon prime video
REKLAMA

Chance Perdomo - Andre Anderson z „Gen V”, czyli spin-offu „The Boys” - zmarł 29 marca 20204 r. Znany m.in. z „Chilling Adventures of Sabrina” czy serii „After” aktor miał zaledwie 27 lat. Po tym tragicznym zdarzeniu tymczasowo odwołano zdjęcia do 2. sezonu wspomnianej produkcji o szkole dla supków, które miały wystartować 8 kwietnia.

Twórcy mieli dwie możliwości: albo przepisanie scenariusza z uwzględnieniem odejścia kluczowego bohatera, albo recast. Teraz Prime Video i producenci nareszcie wydali oświadczenie w tej sprawie i poinformowało odbiorców o podjętej decyzji.

REKLAMA

Gen V: producenci wydało oświadczenie w sprawie postaci Chance’a Perdomo

Andre Anderson nie zostanie zagrany przez innego aktora. Twórcy wybrali nowy scenariusz.

Ekipa „Gen V” jest zdeterminowana, by znaleźć najlepszy sposób na oddanie mu szacunku, gdy nadal zmagamy się z żałobą. Nie obsadzimy nowego aktora w tej roli, bo Chance'a nie da się zastąpić. Zamiast tego dajemy sobie czas i przestrzeń na przerobienie naszych scenariuszy, a produkcja wystartuje w maju. Uhonorujemy Chance'a i jego dziedzictwo w tym sezonie

- czytamy w opublikowanym w social mediach oświadczeniu.

„Gen V” (czyli „Pokolenie V”) skupia się na uniwersytecie Godolkina, gdzie uczą się młodzi dorośli z supermocami - czyli tzw. sypki. Bohaterowie naginają swoje moralne granice, rywalizując o najwyższe miejsce w akademickim rankingu, które daje im szansę na dołączenie do Siódemki (elitarnej drużyny herosów). W pewnym momencie część studentów odkrywa mroczne sekrety swojej szkoły, a wówczas stają przed serią trudnych decyzji.

Czytaj więcej o uniwersum "The Boys" w Spider's Web:

REKLAMA

Gen V i The Boys obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA