REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nie tylko „Gen V". Wiemy, o czym opowie nowy spin-off „The Boys”

Superbohaterskie uniwersum Amazona najpewniej otrzyma kolejny spin-off. „The Boys: Mexico” to już czwarty (po m. in. „Gen V") planowany serial w tym świecie.

29.11.2023
8:52
the boys mexico nowy serial spin off amazon prime video
REKLAMA

Jak podają m.in. „Deadline” i „Variety”, Sony Pictures Television i Amazon MGM Studios pracują właśnie nad hiszpańskojęzycznym spin-offem krwawej adaptacji komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. „The Boys: Mexico” zostanie napisany przez Garetha Dunneta-Alcocera, a showrunner i współscenarzysta głównego serialu - Erik Kripke - będzie producentem wykonawczym (rzecz jasna - wraz z Sethem Rogenem, Evanem Goldbergiem czy Jamesem Weaverem). 

Co ciekawe, źródła wśród twórców wymieniają też Diego Lunę i Gala Garcię Bernala, którzy chcieliby też wystąpić w tytule w niewielkich rolach.

Czytaj więcej o THE BOYS na łamach Spider's Web:

REKLAMA

The Boys: Mexico - kolejny spin-off serialu Amazona

Fabuła nowej produkcji nie jest jeszcze znana - nietrudno się jednak domyślić, że tym razem akcja przeniesie się do Mexico City i pokaże tam tamtejszych supków. Zdjęcia mają być realizowane w Ameryce Łacińskiej; ekipa opracowuje obecnie kwestię budżetu, a po zamknięciu tej kwestii przejdzie do etapu castingu.

To najnowsze podejście serwisu do lokalnych (również językowo) serii, które - jak pokazują sukcesy konkurencji - są nad wyraz opłacalne. Amazon przygotowuje obecnie także spin-offy wysokobudżetowego serialu szpiegowskiego „Cytadela”, które mają rozgrywać się m.in. w Indiach czy Włoszech.

REKLAMA
The Boys

4. sezon „The Boys” ma zostać wyemitowany w 2024 r. W międzyczasie w Prime Video zadebiutował „Gen V”, którego akcja rozgrywa się w szkole dla superbohaterów prowadzonej przez Vought International. Serial miał premierę 29 września, a w październiku został przedłużony na kolejny sezon. Wcześniej platforma wyemitowała też animowaną antologię „The Boys Presents: Diabolical”, która zawierała osiem niezależnych historii.

„The Boys” okazali się jednym z najpopularniejszych oryginalnych seriali platformy Amazona. Od czasu premiery serialu w 2019 r. niemal nieustannie zajmuje wysokie miejsca na listach TOP serwisu czy podsumowań Nielsena, gdy tylko pojawią się nowe epizody. Serial otrzymał także osiem nominacji do nagrody Emmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA