REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Gwiazdy "Gen V" żegnają zmarłego aktora. Odwołano zdjęcia do 2. sezonu

Przed Wielkanocą aktor Chance Perdomo, który wcielał się w kluczową dla opowieści postać Andre Andersona w serialu „Gen V”, zginął w wypadku motocyklowym. Był właśnie w drodze do Toronto, gdzie już 8 kwietnia miały wystartować prace na planie 2. sezonu spin-offa „The Boys”. Zdjęcia odwołano, a serialowa ekipa żegna zmarłego.

02.04.2024
14:19
gen v aktor chance perdomo pożegnanie śmierć andre anderson 2 sezon
REKLAMA

Okoliczności śmierci Chance’a Perdomo, który poza występem w „Gen V” jest też kojarzony z postacią Ambrose’a Spellmana („Chilling Adventures of Sabrina”), nie są w pełni jasne - 29 marca mężczyzna zginął w wypadku w drodze na plan 2. sezonu serialu o szkole dla supków, nie znamy jednak szczegółów zdarzenia. Wiemy tylko, że w incydencie nie brały udziału inne osoby. Producenci „Gen V” zostali zmuszeni do odwołania zdjęć - tragiczne zdarzenie, w którym zginął jeden z pierwszoplanowych aktorów, wymusi na nich bowiem albo przepisanie scenariusza, albo recast. Trudno przewidzieć, kiedy ekipa będzie mogła wejść na plan, cały proces może jednak zająć sporo czasu.

REKLAMA

Nie możemy się z tym pogodzić. Dla tych z nas, którzy go znali i z nim pracowali, Chance był zawsze uroczy i uśmiechnięty, pozytywny i niezwykle utalentowany, a przede wszystkim był po prostu bardzo miłą, kochaną osobą. Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu. Współczujemy rodzinie Chance’a i opłakujemy stratę naszego kolegi i przyjaciela. Uściskajcie dziś wieczorem swoich bliskich

- napisali w oświadczeniu producenci „Gen V”.

Gen V: zdjęcia odwołane, ekipa żegna Chance'a Perdomo

Teraz przyjaciele artysty oraz kolejni członkowie ekipy - głównie aktorskiej, choć nie tylko - żegnają Perdomo. W sieci pojawiają się coraz to nowe wpisy stanowiące hołd dla pamięci zmarłego.

To boli. Bardzo. Taki młody utalentowany aktor i wspaniały przyjaciel - odszedł zdecydowanie za wcześnie. Praca z nim w "Gen V" była przyjemnością. RIP Chance

- napisał Patrick Schwarzenegger.

Do pożegnań dołączył się serialowy Homelander, czyli Anthony Starr, udostępniając oświadczenie producentów i dodając od siebie: „To cholernie tragiczne”. Po nim przyszła kolej na ekipę „Boysów” - Erin Moriarty, Jacka Quada czy Karen Fukuharę. Ted Sarandos, CEO Netfliksa, napisał, że Chatce to bardzo utalentowany młody aktor i „straciliśmy go przedwcześnie”.

Wszyscy w Netfliksie przesyłają miłość i siłę całej rodzinie Chance’a oraz jego dużej rodzinie przyjaciół.

Lizze Broadway, przyjaciółka z obsady, napisała na Instgramie:

Chance posiadał wiele darów, które bardzo sobie ceniłam. Wpłynął na mój rozwój, podnosił mnie na duchu, gdy najbardziej tego potrzebowałam. Dla mnie był i zawsze będzie superbohaterem. Jestem w szoku i głęboko opłakuję tę stratę. Spoczywaj w pokoju, drogi Chance. Na zawsze zajmiesz szczególne miejsce w moim sercu. Kocham cię.

Aktora żegnali również Maddie Phillips, Derek Luh, Asa Germann czy Sean Patrick Thomas.

Czytaj więcej o uniwersum "The Boys" i "Gen V" w Spider's Web:

"The Boys" i "Gen V" obejrzycie w Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA