REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kończy się bajka o księżniczce i księciu, a zaczyna prawdziwe „The Crown”. Netflix pokazał zwiastun 4. sezonu

Coraz więcej wskazuje na to, że premiera 4. sezonu „The Crown” będzie najbardziej ekscytującym tegorocznym wydarzeniem na platformie Netflix. Przedostatni sezon serialu skoncentruje się na związku między Dianą Spencer i księciem Karolem, a także relacji między królową Elżbietą II a nową premier Wielkiej Brytanii. Opublikowany właśnie zwiastun udanie podkręca atmosferę.

13.10.2020
18:17
the crown 4 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serwis Netflix z każdym mijającym miesiącem wyraźniej podbija oczekiwania fanów „The Crown” związane z najnowszym sezonem. Nie ma w tym nic dziwnego. Pokazane w produkcji kulisy życia brytyjskiej rodziny królewskiej od początku ekscytowały widzów, ale wraz z 4. serią wchodzimy w najbardziej kontrowersyjny moment w jej współczesnej historii. A wszystko oczywiście ze względu na pojawienie się na scenie Diany Spencer, czyli przyszłej księżnej Walii.

Jej związek z księciem Karolem stał się pierwszym tak globalnym wydarzeniem medialnym w dziejach monarchii, a zorganizowany 29 lipca 1981 roku ślub bywał określany jako „bajkowy” czy „ślub stulecia”. Baśniowość szybko ustąpiła jednak miejsca realnym problemom, konfliktom i zdradom, do czego w wyraźny sposób nawiązuje nowy zwiastun serialu Netfliksa.

The Crown” w 4. sezonie pokaże, co następuje po słowach „Żyli długo i szczęśliwie”.

Opublikowany dzisiaj zwiastun to kolejna zapowiedź nowych odcinków zaoferowana fanom „The Crown” w ostatnich tygodniach. Wcześniej Netflix pokazał też krótkie wideo z trójką głównych bohaterek (oprócz Diany będą to Elżbieta II i Margaret Thatcher), a także serię premierowych zdjęć. Dopiero ten dłuższy i bardzo zmontowany teaser w pełni pokazuje potencjał zbliżających się odcinków.

Olbrzymie emocje widzów widać zresztą po komentarzach zamieszczanych pod polską i angielską wersją zwiastuna. Nie brak głosów, że to może być potencjalnie najbardziej ekscytujący i najlepszy sezon „The Crown”. Czy tak faktycznie będzie? Wiele zależeć będzie od tego, jak nowi aktorzy odnajdą się w swoich rolach. Do obsady produkcji w najnowszej odsłonie dołączyli m.in. Emma Corrin, Josh O'Connor oraz Gillian Anderson.

Netflix udostępni widzom 4. sezon „The Crown” już 15 listopada. Wcześniejsze odcinki serii znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

*Autorem zdjęcia wyróżniającego jest Des Willie/Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA